Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Eltilthat-e jogi következménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltilthat-e jogi következmények nélkül a férjem a gyermekeimtől, akiket engedély nélkül vitt el Tőlem (sem beszélni nem enged velük, sem látogatásnál nem tartózkodnak otthon)? Bíróságra még nem lett beadva a válási kérelem.

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 20:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

9


Mondom: ez most zajlik.2 hét múlva lesz a válóperi tárgyalásuk.. A srácon többen próbálunk segíteni, mert egyszerűen sajnáljuk..Én a srác helyébe tuti, hogy neki mentem volna a nőnek. Ennyire aljas és kisstílű egy nő nem lehet a gyerekei apjával.

2012. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azért nem hívtam rendőrt,mert otthon sem voltak,holott Ő mondta,ha kíváncsi vagyok rájuk,utazzak.(300km)Telefonj kikapcsolva ès persze a rokonság nem mondta Meg, hogy hol vannak.
2013. jan. 1. 02:24
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

12



Nőként téged 300km eltántorít attól, hogy visszaszerezd a gyermekeidet? meg is érdemled.

2013. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
:) Nagyon is tévedsz! Ültem vonatra, 4 órát vártam a hidegben, de a családtagjai nem mondták meg,hogy hol vannak. Ma reggel felhívott,de továbbra sem engedi, hogy beszéljek velük, a telefont ismét kikapcsolta, így azt hiszem nincs mire várni,ezt már csak a rendőrség oldhatja meg.
2013. jan. 1. 10:01
 15/24 anonim ***** válasza:
8%

csak tudod hol lakik, nem?

Ha igen, akkor szépen odamész és odahívod a rendőröket is. Én biztos beleőrülnék, ha ezt tenné velem a férjem, de hogy szétrúgnám a s*ggét az holtbiztos!!!!

2013. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

15


Na ez az:DD Hazáig repülne a pasi az tuti:DD Nem tenné zsebre amit kapna tőlem:DD

2013. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kommenteket! Muszáj józan fejjel gondolkodnom a jövőre gondolva (meg ha nehéz is). Abba bele sem merek gondolni,hogy agyerekek mit ereznek :-(
2013. jan. 1. 11:10
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
kivancsi lennek, hogy alakultak nalatok igy a dolgok? Elmeseled?
2013. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Az hosszú lenne,és egyébként sem szeretném.
2013. jan. 1. 11:22
 20/24 anonim ***** válasza:
59%

1. Mi a gyerekek állandó lakcíme?

2. Amennyiben az, ahová az apa vitte őket, akkor szívás;

3. Amennyiben az anya lakhelye, akkor rendőrség -nem igaz, hogy nem csinálnak semmit-, és feljelentés "kiskorú lakhelyének önkéntes megváltoztatása" miatt /valami hasonló a jogi szöveg/.

2013. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!