Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki akinek gyerekelhelyezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki akinek gyerekelhelyezésnél volt pszichológusi vizsgálat leírná, hogy mi történt?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy csak beszélgetés van vagy esetleg kell valami tesztet tölteni a szülőknek. Gondolom tintapaca teszt is van. Beszélgetésnél miket kérdeznek?

És a gyerekeknél? A kisebbik gyermek 9 éves a nagyobbik 16.



2013. jan. 11. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk volt. Én az apa vagyok. Tőlem nem sok mindent kérdezett a pszichológusNŐ!!!!! Tulajdonképpen annyit, hogy mit keresek itt, csak egy apa vagyok!!!!
2013. jan. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 16 éves már eldöntheti maga, elszakítani meg testvéreket nem nagyon szoktak. Van a Rorschach- meg a Szondi-teszt is, beszélgetésnél nem tudom, mit kérdeznek, de ekkora gyerekeknél már nem is annyira ez dönt, mint inkább a saját véleményük.
2013. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Köszönöm a válaszokat, időközbe már túl vagyunk rajta.

Nálunk a 16 éves gyerek véleményét semmisnek nyilvánították, mert az volt az indoka, hogy az anyja engedékenyebb.

Egyébként nálunk is nő volt a pszichológus. Nagyon kedves volt a párom (apa) szerint is.

Rorschach (tintapaca) meg a Szondi-teszt (6x8 képből kellett kiválasztani a két legszimpatikusabbat és a két legunszimpatikusabbat) volt.

Mindkét gyereknek rajzolnia kellett. Két rajz volt az egyiknél egy fát a másiknál egy "elvarázsolt" család képet kellett rajzolni, ami azt jelenti, hogy bárminek lerajzolhatja a családtagokat utána bent ezt beszélték meg, hogy ki mi lett és miért. A 16 évestől kérdezgettek otthoni dolgokat és a tanulmányairól is.

Meg a végén mikor megjött az anya és az új élettársa akkor mint a 6-an bementünk és építőkockából közösen kellett várat építeni.

2013. jan. 14. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!