Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hallottatok már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyat, hogy valakitől nem lehet elválni? Mert az én férjemtől nem lehet. Próbáltam, de zsarolt mindennel, fenyegetőzött, nem írt alá semmit. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
megölném
2009. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te elakarsz válni, akkor te leszel a felperes, nem kell a férjednek aláirni semmit. Ha benyujtod a keresetit akkor egyszercsak elválasztanak, de igy tuti macerás lesz.
2009. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs hogy nem lehet elvűlni valakitől. Azt úgy hívnák hogy rabszolgaság...
2009. aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg így van,ahogy előttem írták. Ha te akarsz elválni,akkor te nyújtod be a kérelmed,te leszel a felperes. Persze egyszerűbb,ha közreműködik,mert azt hiszem így is meg kell beszélni,hogy mi hova megy. Ház,gyerek/ha van/,stb...
2009. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De el lehet válni.Az én volt férjem sem akart.Igaz egy kicsit hosszabb idő de elválasztanak.4-5 tárgyalás és vége az egész rémálomnak.Add be te a válást.
2009. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ez polgári jog, bármit is akar a férj, az teljesen mindegy, ha pedig zsarol, stb. az pedig bűncselekmény, és csak Te döntöd el hogy ennek legyen-e következménye vagy sem. Olyan házasság pedig nincs amit nem lehet felbontani jelen jogállamban.
2009. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírták már előttem: ha a férjed nem akar válni, hát nem akar, te add be a válási papírokat nyugodtan, neki nem kell aláírnia semmit. Annyi, hogy így 1-2 tárgyalással többet tartanak. Ha esetleg a férjed nem jelenik meg, néhányszor még meg kell próbálniuk idézni, utána simán elválasztanak tőle. A fenyegetőzés és zsarolás miatt meg feljelentheted a rendőrségen. (a válóperes bíró előtt az egy mínusz lesz neki)
2009. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi mindketten válni akarunk,,,csak a bíró nem akar elválasztani,mert 1 fedél alatt maradunk egyelőre,,,
2009. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Én is ebben a cipőben jártam 12 éve...zsarolt,hogy elveszi a gyerekeimet.Én meg bedőltem neki.Inkább nyeltem és megpróbáltam jobbá tenni mindent...szültem még 2 gyereket.Aztán most jött meg az eszem és jött vissza az önbizalmam.De most sokkal nehezebb a helyzetem ,mint 12 éve.De végigcsinálom!

Legyél erős!Ne hagyd magad!Nekem most lesz a "békítőm"...Már alig várom,hogy megszabaduljak ettől a szemét,zsarnok senkitől!

Ja,egyébként most is a gyerekekkel zsarol olyannyira,hogy a két nagyot teljesen ellenem fordította...

Tanulj az esetemből és add be minél hamarabb a papírokat!!!Minél tovább vársz,annál magabiztosabb lesz és annál jobban le fogja rombolni az önbizalmadat!!

2009. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden megoldható. Te is el fogsz tudni válni, de rámegy a gatyád/bugyid is. Sajnos ez magyarország.
2009. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!