Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim el fognak válni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanni1713 kérdése:

A szüleim el fognak válni és apukám a legjobb barátnőm anyukájával (aki elvált) jött össze. Félek hogy a barátnőmel emiatt össze fogunk veszni. Attól is hogy amikor a szülei elváltak akkor ő sokat sírt én meg nem tudok. Mi a baj velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért nem vagyok szomomorú és mi lesz a bartságommal?

2012. nov. 3. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,hogy milyen volt a viszonyod apukáddal.
2012. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
A barátnőddel nem most fogtok összeveszni, hanem majd ha a szüleitek (apád és az ő anyja) szakítanak. Ő majd kiáll a saját anyja mellett, te meg akkor sem érzel majd semmit. Anyud hogy van?
2012. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem jelent semmit, hogy nem sírsz, nem is értem, hogy ez hogyan jön ide.


Semmi köze a barátságotoknak ehhez, nem kell emiatt összevesznetek, nyugi, ne görcsölj!

2012. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Miért vesznétek össze? Ez a felnőttek dolga, nem a tiétek, inkább örüljetek, hogy így még több időt tölthettek majd együtt. Sőt, így közös nyaralások, vacsik is kilátásban vannak.

Szomorú meg azért nem vagy, mert felfogtad, hogy ha két ember már nem passzol össze, akkor a válás természetes dolog. Ez a normális, nem az, amit a barátnőd csinál.

2012. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs baj veled,csak még nem fogtad fel,hogy milyen változások következnek majd az életetekben.Lehet,hogy anyukád elvárja majd tőled,hogy válassz kettejük közül,de ez nem lenne jó senkinek sem.Próbálj pártatlan maradni,és akkor talán a barátságotok is átvészeli majd ezeket a nehéz időket.
2012. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek aki írt és aki fog mert nem igazán tudom hogy most mit csináljak és minden tanács nagyon jól jön, köszönöm mindenkinek
2012. nov. 3. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Az anyud hogyan áll a dolgokhoz? Talán nem érdekli, hogy elválnak? Lehet azért nem vagy szomoru. En az biztos, hogy ha nagyon szeretném az anyumat és látnám, hogy szomoru,akkor az is biztos kérnék a barátnõmtõl idõt, hogy most nem akarok vele találkozni. Nekem az biztos nagyon furcsa lenne, hogy aki eddig az apukám volt és lesz, de az már nem olyan a barátnõm fog engem felváltani. Hát kitartás és erõre van még szükséged. Az is lehet, hogy a szüleid sokat veszekedtek és ez is közrejátszhat, hogy nem vagy szomoru,talán nyugalom van.
2012. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Anyu nagyon szomorú és sokat sír
2012. nov. 3. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyud h van?
2012. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szomorú és sokat sír
2012. nov. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!