Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem ex-felesége 1 millió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem ex-felesége 1 millió Ft-ot kér, ha férjem lemondana a gyerekről és ezután már nem kellene gyerektartást fizetnie. Jogilag lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 08:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem valószínű. De én az ilyen nőtől elvenném a gyereket!
2013. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
nem. De szerintem kamu a kérdésed, szerintem nincs olyan anya aki ezt megtenné..
2013. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Hála isten.


Egy gyerekröl nem lehet lemondani csak úgy. Egyetlen egy esetben lehet, ha anyuka újra házasodik és újapuka hajlandó nevére venni. Ebben az esetben régi apu lemondhat gyerekéröl és az újapú adoptálja.


egy valami biztos. Nekem soha de soha nem kellene olyan férfi aki lemondott, vagy leakarna mondani a gyerekéröl, aki nem volt képes agyerekéröl gondoskodni. Akár milyen is az exnö a gyermekröl gondoskodni kell, és amelyik férfi ezt nem teszi az nekem sem kellene. Ha velem való kapcsolat megromlana akkor a tölem született gyerekröl sem gondoskodna az tuti.

2013. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

ELVILEG akkor lehetséges, ha az anya új férje (élettárs nem lehet) akarja örökbefogadni a gyereket, ilyen esetben az apa lemondhat az új férj JAVÁRA a gyerekröl.


Viszont ha lemondott, akkor attól kezdve nem kell többé fizetnie a gyerek után semmit, igy a kérdésben felvetett összeg pénzkidobás lenne.

2013. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehetséges. A gyerekről lemondani nem lehet, csak akkor, ha örökbefogadás következik utána. Ha le lehetne mondani es ezzel kibújni a tartasdij fizetése alól, akkor rengetegen megtennék.....Egyebkent gratulálok a ferjednek, hogy egyáltalán gondolkodik az ötleten..... Remelem nem jut eszedbe ilyen embernek gyereket szülni a jövőben.
2013. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos van ilyen anya, de szerintem a gyerekek jobban járnának, ha az apához költöznének, mert ez a nő egyértelműen csak a zsarolási lehetőséget és a pénzt látja bennük...
2013. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

7


Eddig 1 gyerekről volt szó, most több van?

2013. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

ma 08:22


te melyik világban élsz? amelyik "anyának" volt eddig ennyi pénze, ezt mind eljátszotta, hidd el, sok ilyen üggyel foglalkozom.

2013. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

5-ös jól írja, kár, hogy elváltak, mert összeillő páros....

Mire fel kér 1 milliót? Havonta vagy hogyan gondolja. Ez hülyeség.... De a te párodról is megvan a véleményem, amiért le akar mondani a saját gyerekéről, csak hogy ne kelljen utána fizetni. És TÖK MINDEGY, mi történt kettőjük között, hogy miért gondolja így a párod, akkor is gáz, ahogy gondolkodik. A gyereket sajnálom, de nagyon. :(

2013. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Fordított esetről hallottam, hogy anya fizetett azért, hogy az apa lemondjon a gyerekekről. Az lehetséges volt.
2013. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!