Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El tudom valaha felejteni Őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudom valaha felejteni Őt? A férjemmel 15éve vagyunk házasok. Évekig külföldre járt dolgozni, mindig egyedül voltam otthon. Gyermekünk nem született, hiába próbáltunk meg mindent.

Figyelt kérdés

A munkahelyemen beleszerettem egy velem egyidős srácba.Harcoltam ellene,mert nem vagyok csapodár típus,és a férjemmel is boldog volt a házasságunk évekig.De a dolog megtörtént.

Elmondtam a férjemnek,hogy váljunk el,mert nem akarom mégjobban becsapni.Azt hittem,hogy elfogadja a döntésemet,de nem így lett.Magát hibáztatta ezért,mert elhanyagolt akkor is,amikor velem lehetett volna.Sokat könyörgött,hogy maradjak vele.Állandóan a nyomomba volt,még éjszaka is állandóan hívogatott telefonon,nem hagyott békén.Nem csak engem,de a családomat és az ő családját is kikészítette teljesen.Én ebben az időszakba egyátalán nem tudtam találkozni a másik sráccal,és hát a tiltott gyümölcs mindig finomabb......

Hiába súgta az eszem,hogy a férjem mellett a helyem,mégis hiányzott a másik,és a férjemet elzavartam végleg(vagyis így gondoltam).

Ekkor a férjem annyira kikészült,hogy majdnem őrültséget csinált,és még aznap kórházba kötött ki.Négy napig volt bent,ezalatt az idő alatt egyszer találkoztam a sráccal.

A férjem nem akart senkit látni rajtam kívül a kórházba.Teljesen padlót fogott a családja is,és én is a viselkedése miatt.

Végül fájdalmasan,de szakítottam a kollégámmal,mert a férjem szinte zsarolt....

Ez már hónapokkal ezelőtt volt,és utólag derült ki,hogy terhes maradtam a másiktól.Még nincs meg a baba,de a férjem még őt is elfogadja(legalábbis ezt mondja).A kapcsolatunk normálisnak mondható,igaz én testileg nem szeretem ha közeledik hozzám.A szememre veti,ha nem vagyok együtt vele,pedig heti két-három alkalommal így is a kedvére teszek.

Nem tehetek róla,de sokat gondolok a másikra(hiányzik),pedig szeretném elfelejteni már.Vele sokkal jobb volt a szex,mert soha nem erőltette....Meddig lesz ez még így?Sokszor keseredem el ezért,de a férjemet sem akarom ezzel megbántani.


2009. szept. 4. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom!

Én még fiatal vagyok, szóval valószínűleg nem az én válaszom lesz a mérvadó, de azért leírom a véleményem.

Ugye tudod, hogy a legfontosabb a TE boldogságod!?

Boldog vagy?

Én a helyedben nem adnám fel. Mindent meg lehet oldani valahogy. Ne akard elfelejteni, ne akarj beletörődni abba, ami nem jó neked.


Lehet hogy nem helyes az életfelfogásom, de én így élem az életem. Mert csak egy van belőle, és azt boldogan akarom leélni, nem másoknak akarok megfelelni.

2009. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Azt válaszd akit szeretsz, és akitől a babád is van, hogy egy szép egészséges családod biztosíts neki. Csak szeretetben lehet gyermeket nevelni.

Az én anyukám is a szerelmétől volt terhes ( bátyámat hordta a szíve alatt ), de valamin összekaptak és "bosszúból" apámhoz ment feleségül. Bátyámmal csaknem húsz évig kényszerültünk arra, hogy végignézzük a veszekedéseket, verekedéseket, ( anyám inni kezdett, apám is ).

Bátyám most antidepresszánsokon él, én 17 évesen költöztem el otthonról és túl vagyok egy pánikbetegségen.

Ne tedd ezt a gyermekeddel!

2009. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Te magad is tudod hogy ez hosszú távon nemfog működni és sosem leszel már boldog a férjeddel. Csak azért mert érzelmileg zsarol ne maradj vele. Mit szól a babához a srác? Nekik is lesznek jogai.

Szerintem sajnálatból ne maradj a férjeddel, te tudod mire vágysz hát lépj. A férjednek elég erősnek kell lennie hogy ezt kibírja. Ha ő igazán szeret téged nem kényszerít arra hogy vele maradj. Nem tudom elképzelni hogy ebben a helyzetben ő boldog lehet.

2009. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Más boldogtalansága árán nem lehetünk boldogok.


Igaz ez a férjedre is. Nem láncolhat magához! Fizikailag ugyan megteheti, de a lelked most sincs vele. Szomorú a történeted. Kettőtök között kihűlt a szerelem, inkább a férjed erőszakossága, zsarolása köt össze bennetek. Ő sem szeret, hiszen akkor nem tudná elnézni a szenvedésed, bánkódásod.


El tudod a hátralévő éveidet képzelni vele? Ha nem, akkor válts.

2009. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Miért védjük azt aki megcsalta a párját??Lehet lepontozni, de akkor sem értem!

Azt meg nem lehet tudni kiből mit vált ki, ha becsapják, elárulják!Persze, nem normális, hogy a férj zsarol, de azért tudhattad volna előre, hogy a döntéseidnek lesznek következményei...

2009. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Te is nagyon jól tudod, mi a megoldás: erőt kell venned magadon és otthagyni a férjedet. csak így tudsz kiszállni az ördögi körből. a saját életet éld, ilyen szívességet senkinek nem tehetsz, hogy a csak zért boldogtalan leszel, hogy ő ne legyen az... gondolkozz.
2009. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Annak idején a férjednek mondtad azt, hogy hűséges leszel hozzá holtomiglan-holtodiglan.

Őt választottad, legalább próbáld meg vele rendbe hozni a kapcsolatodat. Gondolj bele, ha te lennél most abban a helyzetben, mint amiben most a férjed van. Boldogok vagytok, és egy napon haza ér a párod és közli váljatok el. Rosszul esne neked is.

De gondold meg, hogy mit teszel, nem mindig az a jó, amit annak látunk.

Legyél boldog! Gratula a babádhoz!

2009. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy a férjed ma úgy látja: elfogadja a mástól fogant babádat, de mi lesz később? Elkeserítő helyzetben van, ezért próbál téged még így is elfogadni, csak maradj mellette. Ez a helyzet előbb-utóbb ellened fordulhat, így hát azt mondom: válj el a féjedtől és próbálj boldog lenni a gyermeked apjával. Előbb-utóbb férjed sebei is behegednek és az idő meggyógyítja.
2009. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, a férjed felnőtt ember. Ha ő őröltséget akar csinálni, mert elhagyod, hát csináljon. Ilyen alapon te is csinálhatnál őrültséget, mert nem vagy boldog mellette.

Hagyd magára és ne legyen egy másodpercig sem lelkiismeret-furdalásod. mindenkinek egy élete van, és mindenkinek joga van a boldogsághoz!!!

Állj a sarkadra és lépj!

2009. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj a kérdésért,de nem érzed magadat gusztustalannak,hogy valakinek a gyerekét várod,és a férjeddel is szexelsz?Nekem hányingerem lenne így magamtól,és a férjed helyében tőled is.Bocsi,de ezt nagyon undorítónak találom.Mi vagy te,hogy a kedvére teszel amikor neked az nem jó??

A véleményem pedig,hogy nagyon de nagyon buta voltál,hogy azért mert megpróbált öngyilkos lenni a férjed vissza mentél hozzá.Számíts rá,hogy ezentúl mindent ki fog zsarolni tőled,ha nem megy simán akkor így.Aki ilyet tesz az nem normális,még akkor is elhagynám ha különben békültem volna!De így,hogy tulajdonképpen tönkre van a házasságotok,nem tudom mire számítasz,miért maradsz vele?A férjednek a fejével is nagy baj van ha ezt tette,orvosra kellene bízni,berakni a diliházba ott a helye az ilyen nem normálisnak.

Az,hogy megcsaltad,erre nincs mentséged,aljas dolog volt.Le kellett volna zárnod a házasságodat,és azután az új kapcsolatba kezdeni.Tedd rendbe a dolgaidat,és válj el,Mert így nem lehet élni,ahogy az életeteket leírod.

Gondolhatnál a születendő gyerekedre is!!

2009. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!