Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik a válás, szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a válás, szakítás után is egy fedél alatt élnek, hogyan oldjátok meg a pénzügyi részét a "különélésnek"?

Figyelt kérdés
A férjem a válás után nem tudott elköltözni, így most kényszerűségből együtt élünk még egy darabig. 3 közös gyerek van. Leginkább az anyagi részében nem tudunk megegyezni, mert a volt férjem szerint túl sokat kérek tőle (gyerektartás, rezsi rá eső része, általa használt cikkek, elfogyasztott élelmiszerek), ezért nem tud elköltözni, szerintem egyszerűen csak pazarol és nem tud a pénzzel bánni, ez vezetett a válásunkhoz is. Nem szeretném kitenni az utcára, de egyre elviselhetetlenebbül viselkedik és bár jó a fizetése, mégsem tud egyről a kettőre jutni. Ti ezt hogyan oldjátok meg?
2013. febr. 12. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljátok meg minél előbb eladni (ha csak nem a tied persze :))
2013. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Fizessa a számlák felét + a gyerekekre. A tobbit meg oldja meg maga: fozzon, mosson magára. Ne legyenek kozosek az ételek, tisztító és tisztálkodási szerek. Esetleg a tisztítószerre kérsz még pluszban, mert gondolom utána is takatírasz (furdo, wc, nappali...)
2013. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a fizetése, akkor miért nem tud elköltözni? Teljesen nyugodtan kivehet egy albérleti szobát, az kijön 30-40 ezerből, vidéken talán olcsóbb is. Ott legalább megtanulja, mi mennyibe kerül.
2013. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Rezsi rá eső része (gyerekekre eső a tiéd),gyerektartás.

Főzzön-mosson magára,így abból nincs probléma,vagy ha te csinálod rá,akkor az x összegbe kerül.

2013. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én továbbra sem látom az a mondatot, hogy a ház a feleségé. Szóval nem értem miért zavarjátok a férfit elfelé :)
2013. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért,talán a feleségnek kellene 3 gyerekkel mennie amig nem tudják eladni a házat?
2013. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérsz tőle, nem értem. A bíróság nem hozott ítéletet, hogy mennyit kell fiztenie?
2013. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Remélem azért csökkentett gyerektartást fizet, mert besegít a rezsibe. Bár ismerve az elvált nőket, nektek a világ minden pénze nem lenne elég...
2013. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy teljes gyerektartást kéne fizetnie, ha a fél rezsit fizeti, öten vagytok, fizesse az egy ötödét mindennek, ha még gyerektartást is fizet. Főzzön, mosson, külön és vegyen meg mindent külön.
2013. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

6

Nem,nem kellene az anyának sem elmenni. De semmivel nincs több joga ott maradni, mint az apának.

2013. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!