Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretnék szakítani de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szakítani de nem tudom hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek nem rég össze jöttem egy lányal akinek régebben udvaroltam és mikor feltettem a nagy kérdést nemet mondott...de 3 hónapra rá ő kérdezett meg igent mondtam közbe megtudtam hogy ő egy másik fiúba volt szerelmes csak az nem figyelt rá így olyan mintha csak második lettem volna,de eltekintettem ez felett felett de már nem tudom szeretni azt hittem ha össze jövök vel akkor vissza tér a lángolás de 2 hónap után is semmi.Kezdetbe éreztem valamit de most már csak szimpla barát szinten érzek.

2012. dec. 26. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hali! Hát a szerelem amúgy is elmúlik egyszer, de ha jól elvagytok akkor minek. Mondjuk kérdésed alapján, gondolom kamasz lehetsz.
2012. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos az érzelmeidben, akkor ezt kell neki megmondani. A legjobb lenne, ha egy ideig hanyagolnátok egymást, és akkor kiderülhet, hogyan is álltok egymással.


Vagy rövid idő után ismét együttjártok, vagy szépen ellaposodik a kapcsolat, megszűnnek a telefonálgatások stb.

Egyébként ne nagyon legyen lelkiismeret furdalásod, hiszen ha jól vettem ki a szavadból, ő egy ideig arra akart használni téged, hogy azt a másik fiút féltékennyé tegye. Egész biztos vagyok abban, ha ez összejött volna neki, egy pillanatig sem gondolkodott volna, hogy mit kezdjen veled.

Gondold át, valóban olyan erős-e részéről is a kötődés, vagy csak ha ló nincs, ... alapon jár most veled.

2012. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen kamasz vagyok....de nem akarom szédíteni...
2012. dec. 26. 10:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és a gyerekkel meg unoka tesójával akar menni moziba....engem meg sem hívott én meg nem tettem szóvá mert akkor szánalomból hívott volna meg..
2012. dec. 26. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az előző hozzászóló nem mondott hülyeséget, meg ahogy látom részedről, nem tűnsz elégedettnek ezzel a kapcsolattal.
2012. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi legyen sokszor még üti a gyereket viccből amikor olyat mond azon is kiakadtam de elfolytodtam....de ha szakításra kerül a sor akkor se most fogok karácsonykor mert még van szívem vagy valami hasonló....
2012. dec. 26. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki egyszerűen, hogy nem vagy pótkerék nyugodtan flörtölgessen meg udvaroljon annak a másik gyereknek te meg keress egy normális lányt. Ha úgy van ahogy leírod szerintem nem fogja valami nagyon földhöz vágni a csajt a szakítás.Olyan mintha azért lenne veled mert "Ha nincs ló jó a szamár is "
2012. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha kettesbe vagyunk akkor olyan mintha szeretne ez teszi nehézzé.....
2012. dec. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!