Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudok dönteni. Elváljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni. Elváljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon sokat veszekedünk. Szinte már úgy, mint a cigányok. Régen egy rossz szót sem tudtam egy emberre sem mondani, de most.... kígyót, békát és társait a legcsúnyább fajtából... Ő nagyon tiszteletlen a nőkkel szemben, így velem is. Próbál megváltozni, mert azt mondja ő nem akar olyan lenni, mint az apja, de sajnos kutyából nem lesz szalonna. Több éves házasság után sem. Van egy pár hónapos babánk, ami megnehezíti a döntésemet. Sajnos a nevelésében is ígért fűt fát, hogy ő mindent tud erről, meg majd segít, de mondanom sem kell nem úgy történt, sőt, még megnehezítette a feladatomat! Utálom minden megnyilvánulását, és már undorodok is tőle néha. Nem tudom mit tegyek. Érdemes e így folytatni, vagy lépjek tovább??

2013. febr. 18. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyerek miatt ne maradja vele.Ha úgy érzed nem változik semmi akkor lépj tovább
2013. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az is a baj, hogy mikor elkezdünk erről beszélni, addig nyomja a szövegét, míg bennem kelt bűntudatot meg lelkiismeret furdalást....
2013. febr. 18. 10:03
 3/19 anonim válasza:
Lepj tovabb, ha valtozni akart volna volt ra ideje.Nagyon sok esetben a gyereknek is jobb ha a szulok kulon vannak,es a te eseted pont olyan szerintem.
2013. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy tiszteletlen embertől mit tanulna a kislányod? :(

"Utálom minden megnyilvánulását, és már undorodok is tőle néha."- ezek után még gondolkodsz??? :(


Ne tedd tönkre az életedet.

2013. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Nekem úgy tűnik, azért benne a szándék, csak nem tud az "örökségétől" szabadulni. Monddd el neki, hogy tartasz tőle, válás lesz a vége, ezért tennetek kéne valamit. Párterápiát javasolnék. De ha ő magába nézne, már az is segítene, mert képtelen megbirkózni ezzel a nehézséggel.
2013. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 jojojjo ***** válasza:
Ha sokat veszekedtek, és undorodol tőle, akkor nincs mit tovább ragozni ezt a helyzetet. Lépni kell. nincs mese. először mondd el neki hogy ha nem változik akkor ennyi volt. Viszont ha már undorodsz is tőle akkor ne kérdd arra se hogy változzon meg mert felesleges. Ezzel azt mondtad ki hogy már nem szereted. hogy lehet valaki mellé lefeküdni pl. az ágyba hogy nincs közetetek érzelni szál. Gyerek miatt? Még viccnek is rossz, és haloványan gyenge kifogás.
2013. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nagyon kavarog bennem minden. Amikor jó a helyzet, úgy érzem végre minden ok, szeretjük egymás és végre élhetünk normálisan. Aztán jön valami kis apróság, és az idegbeteg férjem nem bírja felfogni és bekattan, pedig egy normális ember nem is reagálna rá semmit. Nem tudom, hogy ez így érthető?! Vagy talán én vagyok a nem normális? Neki is vannak igényei, és mondja is, hogy változzak meg, mert én azért egy cseppet sem teszek. Azt tudni kell, hogy én nem vagyok igazi háziasszony típus az anyjával ellentétben (mondjuk ő is csak főzni meg mosni tud... takarítás az már más tészta) De nekem itt a baba, egyedül vagyok vele egész nap, és akkor még változzak házitündérré?
2013. febr. 18. 10:39
 8/19 A kérdező kommentje:
Annyira bízom még mindig, de mikor ezek az eszembe jutnak kész vagyok. Ha meg arra gondolok, hogy milyen jó is szokott lenni akkor a szívem szakad meg, hogy elválunk.
2013. febr. 18. 10:40
 9/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet.

Mi voltunk párterápián a Csernusnál, hát jól leugatta a páromat és azt mondta, hogy költözzünk külön.

Mondtam, hogy anyagilag nem tudom megtenni.

Azt javasolta, hogy akkor külön szobában aludjak mindenképpen.

Most ez a helyzet, csak még rosszabb lett minden.

A baba nagyon sok mindent megváltoztat.

a férfiak csak maguktól változnak, szerintem nem szabad és nem is tudod te megváltoztatni.

2013. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Bence_ ***** válasza:

Párterápia?

Ott segíthetnek nektek, hogy elhagyjátok a férjed "örökségét".

2013. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!