Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni elváljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni elváljak vagy sem?!

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalon kerültünk össze a párommal, nekem első kapcsolatom.2 gyerkőcünk van. Szeretem a férjemet, mert rendes jó ember, de a szex az sajnos soha nem működött közöttünk, és most 36 évesen érzem azt, hogy már tényleg nagyon hiányzik az életemből. A férjem egy jó apa, és azon kívül, hogy a szex nem működik, rosszat nem tudok rá mondani. Eddig mindig úgy voltam vele, hogy van 2 gyerekem, és egy jó férjem, és ennyi elég az élettől, de le lehet élni az életet szex nélkül? 100x elmondtam már a páromnak, hogy nem jó, és hogy mit hogyan szeretnék, de 1-2 alkalom, és mintha nem mondanék semmit, és ebbe untam bele. A szex nálunk előjátékkal max 10 perc, hát nekem ez kevés, és mire észrevenném, hogy történik valami, addigra már vége is. Megcsalni nem akarom, de nem tudom, hogyan tovább. Mielőtt bárki válaszolna, kérem hogy a minek mentél hozzá, stb hozzászólásokat kérem mellőzük. Aki érdemben tud segíteni az írjon.
2012. jan. 18. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy érmét, ha ilyen töketlen vagy.
2012. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Válj el. Ezt az indokot simán elfogadja a bíróság, és a gyerekek is.
2012. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem irigyellek.

de sajnos ha neked fontos a szex akkor marad csak a megcsalas vagy az epekedes.


nem mondom hogy miert mentel hozza de gondolom az elejetol ugyanugy nezett ki a dolog, mit remletel hogy valtozni fog?

2012. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

menjetek el egy tanácsdóhoz,ő majd segit nektek,a férjednek mond meg,hogy egy szerencsétlen az ágyban,nekem ha ezt mondaná egy csaj akkor biztos megpróbálnák mindent,hogy jobb legyen.ne válj el tőlle gondolj a gyerekekre csak annyiért elválni és a gyerekenekpedig törést okozni mert nem jó a szex ?

20F

2012. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Iszonyúan nehéz helyzet, hasonló cipőben járok/jártam én is. Nincs jó megoldás. Minél inkább mondogatod, annál inkább frusztrált lesz a férjed és - tapasztalat - ha szembesíted azzal, hogy az utolsó esély, és sikerül is valahogy rávenni a rendszeres szexuális életre, akkor kényszeredett lesz a dolog... és hát nem éppen pozitív élmény. :(

Szerintem próbáljatok meg külső segítséget igénybe venni (párterápia), ha egyáltalán hajlandó rá. Az én párom nem volt hajlandó. Mi nem váltunk el, de most már mindketten a magunk útját járjuk, közös megegyezéssel. Ez van. Nem jó, de legalább nem borult a család.

Szóval vagy párterápia, vagy szerető, vagy válás... ez van sajnos. :(

2012. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Szandra87 ***** válasza:

Én tavaly váltam el novemberben. A férjemmel egyéb más probléma is akadt a szexen kívül, de hát az is nagyban hozzájárult a döntésemhez. 1 évet voltunk házasok, hát én időben léptem még (viszonylag). Tudtam,hogy nem fog változni, nem lesz jobb,mert egyszerűen nem olyan ember,aki tudja azt nyújtani,amit én szeretnék. Megbeszéltük a dolgot,és tányérzörgés nélkül elváltunk, igaz gyerek nem lett, gondolom úgy azért nehezebb, de ha nem vagy boldog,akkor reménykedhetsz még 10 évig is akár, ő nem hiszem,hogy változni fog, ha eddig sem tette...

Persze a döntés mindig a tiéd, csak megfelelő elhatározás kell hozzá.

2012. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja és még egy dolog (# 5 vagyok): A párterápia sem tuti recept, mert nagyjából a házasságok 50%-át lehet így megmenteni. Én most már utólag azt gondolom, hogy a mi házasságunkon a párterápia sem segített volna.

Az alapvető gond ugyanis nem a szexuálitás hiánya - szerintem nálatok sem - hanem úgy általában az intimitás hiánya. Mert ha az meglenne, akkor működne a szex is normálisan.

2012. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Inkább nézz kevesebb tévét, ne tiniknek siránkozz és beszélgess a férjeddel a vágyaidról.
2012. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vagy egészen egyszerűen már nem vagy vonzó a számára szexuálisan. Ettől még tisztelhet mint társ, de egyszerűen ez a helyzet és kész. S ezen semmilyen terápia nem segít. Ha háziasszony típus vagy külsőleg is az nem vadítja a férfiakat, a férjet meg különösen nem. Gondolom a gyerekek óta még kevesebb időtök volt háttérbe is szorult ez a dolog, s ha lehet lazítasz te is, s nem feltétlen vagy szexis istennő ha odakerülhetnétek, hogy indulhat a móka.


Csak azért írom ezeket, mert nem feltétlen egyoldalú egy ilyen dolog, s nem egyik percről a másikra alakul ki.

2012. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Adj neki ultimátumot.hogy rájöjjön hogy bizony meglesz a böjtje ha nem változtat.
2012. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!