Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elfogunk válni! Hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolazen kérdése:

Elfogunk válni! Hogyan lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg ,hogy a feleségemnek van egy bimbózó kapcsolata a házasságunk mellett... Azt mindketten beláttuk, hogy a kapcsolatunk nagyon rosszul működik, én is "mindent megtettem, hogy meneküljön tőlem" de mégis nagyon szeretem.

Fogalmam sincs hogy mi lesz velem, ha elhagy. Kérlek segítsetek!



2013. febr. 19. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfi leszel, lábra állsz, búcsút intesz a múltnak, és továbblépsz. Ha te magad is tisztában vagy azzal, hogy a kapcsolat rossz, sőt, még te is rátettél egy lapáttal, akkor az lesz, miután elváltok, hogy kicsit egyedül leszel, és rájössz, az élet biza' szép. Aztán keresel valakit, akivel nem gyötrődés együtt lenni.


Csak kitartás - és sose feledd, a férfiasság nem azt jelenti, hogy bosszút állsz egy közös kudarcért...

2013. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az idö meghozza a gyógyulást.Nem voltatok egymásnak valók,vagy te nem tudtad a házasságodat jól kezelni.Fél év mulva már másként fogod érezni magad és nincs kizárva hogy egy új kapcsolathoz már másképp fogsz hozzáálni tanulva a hibákból.
2013. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez akkor nem jutott eszedbe,amikor "mindent megtettel?" sajnos az emberej jo resze ilyen, csak utolag gondolkodik. Ne remenykedj, ha a feleseged mar odaig eljutott,h massal bimbozik,akkor neked itt le van huzva a rolo. Probalj elore nezni es tanulni a hibaidbol,h tobb kapcsolatod ne menjen ra. Minden jot kivanok, oszinten!
2013. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
47%

Nézzetek meg egy filmet:

Fireproof

2013. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%

21:21-es válasz: IGEN!

Nagyon sokszor láttam.

2013. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm a filmet, én is meg fogom nézni.


A kérdésre a válaszom a saját életemből fakad: 12 év után léptem ki egy kapcsolatomból, mert már képtelenség volt folytatni, sőt, sokkal előbb be kellett volna látnunk, hogy nem működik, sajnálatos módon évekig küszködtünk még egymás mellett. Végül én mondtam ki a végét, amire először nemtörődöm-szerűen vállat vont az exem, majd másnapra ráébredt, hogy többé nem vagyok az övé, onnantól pokol volt az életem, folyamatosan zaklatott, majdnem három évig. Minél jobban megalázkodott előttem, annál szánalmasabb lett a szememben és ezzel párhuzamosan egyre inkább utáltatta meg magát. Már csak azért is, mert mindig szép szavakkal kezdte, majd pár perc múlva tettlegességgel próbált visszaszerezni. Buta húzás volt és értelmetlen.

Mégis, mindezek ellenére iszonyú nehezen éltem túl a szakítás utáni két-három évet. Nem találtam a helyem, bolyongtam csak a világban nélküle, mert addig minden percünket együtt töltöttük. Még ma, öt évvel a szakítás után is van, hogy megkérdezem magamtól, ez tényleg megtörtént velünk? Vége lett? És igen, vége lett. Fel kell dolgozni, túl kell lépni, de meg kell élni minden szenvedést, amit okoz ahhoz, hogy le tudd zárni. Azt ajánlom, ne ugorj bele új kapcsolatba hirtelen, mert az a szegény harmadik nagyon megsínyli. Én legalábbis folyamatosan az exemet kerestem az új kapcsolatban, vége is lett elég hamar. A túléléshez idő kell, amit akármilyen fájdalmas, egyedül kell végigcsinálnod. Legalábbis szerintem...


31/N

2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kalapot le az 1- es válasza előtt! Ennél jobbat nem is lehet mondani, esetleg hozzátenném saját tapasztalat alapján: rémisztő a válás gondolata, de ha nem javítható a kapcsolat, akkor felszabadító érzés lesz megszabadulni a nyűglődéstől, az örökös idegeskedéstől, gyomorgörcstől.
2013. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Fel kell dolgozni, túl kell lépni, de meg kell élni minden szenvedést, amit okoz ahhoz, hogy le tudd zárni. Azt ajánlom, ne ugorj bele új kapcsolatba hirtelen, mert az a szegény harmadik nagyon megsínyli. Én legalábbis folyamatosan az exemet kerestem az új kapcsolatban, vége is lett elég hamar. A túléléshez idő kell, amit akármilyen fájdalmas, egyedül kell végigcsinálnod. Legalábbis szerintem... "


maximálisan egyetértek, így kell. És ahogy az #1-es írta.

2013. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,a filmet nagyon sokszor láttuk, legutóbb már nem tudtuk végignézni. És még annyi,hogy nekünk éppen a "kereszténység" miatt kezdődtek a problémák. De az már egy másik kérdés...
2013. febr. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!