Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni a szakítást?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem bírom megtenni,pedig muszály,ha esélyt akarok adni magamnak egy boldogabb élethez
2012. okt. 7. 03:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Van egy helyzet. Szar a kapcsolat. Én szeretem,a gyerekem apja,nem így képzeltem az életemet,úgy érzem mindent megtettem és változtam,változtattam sokat! DE mégis én vagyok a hibás mindenért,h félre kefél stb. A szex jól működött szerinte,most meg mégsem működik jól,szerinte!
2012. okt. 7. 07:36
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindegy! Nem ez a lényeg (már)! Mivel folyton hazudik és így nem lehet vele megbeszélni semmit,mert saját magát megcáfolja. Szeretném elhagyni,de nem megy,mert még mindig szeretem. Az eszem szerint elhagynám,mert szélmalomharc az egész és nincs értelme! De ő sosem fogja meglépni,m így kényelmes neki.
2012. okt. 7. 07:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Mióta vagytok együtt?

Mióta van ez?

Hány évesek vagytok?

A gyerek/gyerekek hány évesek?

2012. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem hagy el, akkor tedd meg Te. Kár várni a csodára, mert nem fog bekövetkezni. Amíg nem lépsz és nem költöztök külön, addig nem tudsz elszakadni tőle, mert nap mint nap találkoztok és ahogy látom, már csak szenvedsz az együttléttől.


Hagyd ott és lehető legkevesebb kapcsolatot tarts vele, úgy könnyebb lesz kilábalni ebből a helyzetből.

2012. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az már bennem is megfogalmazódott,h elhagyom,de nem bírtam kimondani,mert az utolsó pillanatban meghátráltam (mindig).

Félek,h megbánom,bár nem értem! Nem értem magamat. Hullámoznak az érzelmeim

2012. okt. 7. 09:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a nehéz döntés rád vár,a leírtak alapján a párod nem fog kilépni a komfortzónából.Kénytelen leszel te.

Lehet évek fognak eltelni mire feldolgozod de inkább szenvedj egy két évet mint egy egész életet.

A férfi világos jelzéseket küld feléd bocs de pont leszar ,leszarja az egészet.Ilyen többszöri megcsalások esetén ,hülye kifogások ,kötekedések ha előfordulnak akkor annak a kapcsolatnak vége de ezt szerintem te (ti) is világosan érzed .

Cselekedj helyesen.

2012. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól keresel ahhoz hogy egyedül a fiaddal élni tudjatok?
2012. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindig van jobb.Egy félrelépő embernél meg 100%, hogy találnál jobbat.Majd idővel.Egyenlőre lépj ki a kapcsolatból és légy végre boldog.Először egyedül kell boldognak érezned magad,aztán később már találhatsz új párt.


Lépj!Szülőkhöz esetleg költözz el,ha számíthatsz rájuk.Csomagolj össze és indulj el.Útközben kitalálod hogyan tovább.

2012. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha lenne nekem is ennyi önbizalmam! De kösz a bíztatást utolsó! Jól esett! Tényleg!!!!
2012. okt. 8. 21:47
 10/10 anonim válasza:
Hogyan döntöttél, mi van most veletek?
2014. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!