Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyámügyesek vagy ügyvéd?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyámügyesek vagy ügyvéd? Páratlan héten van páromnak kapcsolattartása a gyermekünkkel. Idén a Husvét páratlan hétre esik. Volt párom köteles-e vissza hozni a gyermeket vasárnap este?

Figyelt kérdés

A bírósági ítélet szerint a kettes ünnepek második napján illeti kapcsolattartás reggeltől estig.

Ha vasárnap nem hozná vissza a gyermeket,mert másnap úgyis vele lehetne, én,mint gondozó szülő az ünnepek alatt egyetlen percet sem tölthetnék a gyermekkel.


Ez helyes így? Volt párommal egyezkedni nem lehet,ezt ne is írjátok,mert teljesen lehetetlen.



2013. márc. 8. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
egyértelmű gyámügy. Az én apám is ezt csinálta, öcsémmel. Mondjuk az komolyabb volt mert nyáron 2 hónapig nem hozta haza öcsémet, és a telefonját is elvette. Majdnem a rendőrség hozta haza. Ő se akarta ilyenkor haza hozni a gyereket mert, hogy nincs pénze ennyi benzinre. Aztán a gyámügyes nő elmagyarázta neki. Azóta fúj mint a barom, de még egy húzás és eltiltják az öcsémtől, ami jobb is lenne. Beszélj a gyám ügyel, majd ők emlékeztetik a kedves apukát, a láthatás időtartamáról.
2013. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar nem azert, de mit varsz? Amig nem szegi meg a leirtakat, addig nem tudnak semmit csinalni. Mondjuk miutan te neveled a gyereket, nyilvan velet tolt egyutt lenyegesen tobb idot, igy en a helyedben lennek olyan nagyvonalu, hogy a gyerek erdekeit is nezve hagynam, hogy egyutt toltsek a hetveget es a hetfoi unnepet is.
2013. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok a kettesnek.

Szerintem ehhez joga van a férjednek, nem csak törvényileg hanem emberileg is, hogy egy hosszabb hétvégét egy ünnepet a gyerekével töltsön teljesen.

Nekem elég fura, hogy te ezt így felhánytorgatod, annyi de annyi anyuka összetenné érte a kezét, ha gyermekét legalább egy napra elvinné az apuka.

2013. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha szeret az apukájával lenni, szerintem nyugodtan maradhat, amugy is a hétfő az a locsolkodás, akkor amugy is apával mehet ide-oda. max annyit tudsz tenni, hogy vasárnap este hozza vissza, és hétfőn vigye el, mert hivatalosan így van. Mivel bírósági ítélet ez, így senki nem tud semmit csinálni, ezt kell betartani, ha ti nem tudtok megeggyezni.
2013. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nálunk szokás a locsolkodás, én a gyerek nemétől függően ragaszkodnék v nem ragaszkodnék a hétfőhöz. Ha fiú a gyerek, menjen az apjával locsolkodni hétfőn, ha pedig lány, akkor várja az anyjával otthon a locsolókat, és apuka menjen locsolni. De most komolyan ha páros hétre esne Húsvét hétfő nem engednéd el az apjával locsolkodni, vagy nem engednéd be az apukát,h meglocsolja a kislányát?
2013. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Azért egy fontos kérdés lenne még: Mit akar a gyerek? Legyen ott ahol lenni szeretne aztán kész.
2013. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvárnád, hogy vigye vissza a gyereket vasárnap este, hogy másnap reggel érte jöjjön??? Anyám...
2013. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Se nem gyámügyesek, se nem ügyvéd, hanem neked Xanax. De a megnyilvánulásodból ítélve veled sem lehetett könnyű az élet....
2013. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek a hetessel. Nem embertelen a gyerekkel szemben, hogy a te kedvedért vasárnap este utazzon haza, majd hétfőn reggel megint vissza? Ennyi rugalmasság szerintem megengedhető az ő érdekében. A húsvét végül is nem karácsony
2013. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Marhára nincs igazatok. Az én öcsém is itt lakik velünk, de anyámat kb. hétvégente látja mert annyit dolgozik, hogy ne dögöljünk éhen, mert a drága apa semmiben nem segít. Azt nem tudhatjátok, hogy a kérdező volt férje nem-e egy vadállat mint az én apám és csak a rendőrségnek fogad szót. Az én öcsém is szereti még, de csak azért mert ezt még nem fogja fel. Persze apuka elviszi mindenhova. De nem ő eteti, vesz neki új ruhát az iskolához cuccokat és sorolhatnám. Persze, hogy szeret az apjával lenni. Nem kell annyira a védelmire kelni nem tudjátok, hogy nem-e egy agresszív állat. Mivel a kérdező is leírta, hogy beszélni nem lehet vele. Ebből is az látszik. Nem általánosítok, de sajnos vannak kivételek.

2013. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!