Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségemnél ideiglenesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnél ideiglenesen vannak elhelyezve gyerekek? Csütörtök óta! Ezt kaptam tőle mert szeretnék naponta beszélni gyerekekkel mert elköltözött és el akartam kérni két napra őket a jövő héten először péntek 18- vasárnap 18-ig?

Figyelt kérdés
Abszolút a gyerekek érdekeit tartva szem előtt és az ügyvédemmel egyeztetve cselekszem. Nincs olyan törvény, amely azt támasztaná alá, amit te állítasz. A gyermekláthatás két hetente hétvégenként 1-2 nap, megegyezés szerint, amíg a bíróság mást nem határoz. Tehát a gyerekek érdekében szombat reggel 9h-től vas. este 18h-ig tart. A hiánytalan iskolai felkészülésüket biztosítván. A heti kétszeri telefonbeszélgetés is kimeríti a folyamatos kapcsolattartást, kivéve amit én felajánlottam, ha a gyerekek ennél többször igényelnék. Ez is a gyerekek érdekeit és nyugalmát szolgálja.
2013. febr. 23. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez pont egy olyan dolog amit mi innen nem tudunk megállapítani.

Vagy tényleg igaza van, és te nem tudod a gyerekeket felkészíteni az iskolába, telefonba felzaklatod őket hülyeségekkel, az anyjuk ellen beszélsz (nem támadlak, csak írom, hogy ez is lehet:))

Vagy a feleséged hiszi magát szuperanyának, haragszik rád, és így bosszul.

Ezeket mi mind nem tudhatjuk.

Egyébként mi is elváltunk, egyikünk sem tökéletes, de normálisan neveljük továbbra is a gyerekeket, rugalmasak vagyunk. Többet vannak a volt férjemnél mint "járna", telefonon mindennap beszélnek azzal a szülővel, aki nincs velük. Úgy látjuk hogy ez szolgálja a gyerekek érdekeit.

2013. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2013. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
megteheti?
2013. febr. 23. 22:42
 4/19 anonim ***** válasza:
Megteheti
2013. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha a bírósági határozatban ez van, akkor igen, megteheti.
2013. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Iskolás korú gyerekeknél már megítélik a péntektől-vasárnapig

tartó kapcsolattartást! Sokszor már az iskolai foglalkozások végeztével átteheti apa a gyerekeket vasárnap estig!

Tehát volt feleséged nagyon úgy tűnik hogy a szemétkedő

kategóriába esik!

Láthatásról is van szó az ideiglenes intézkedésben?ha nincs gyorsan kérd,hogy legyen ez is lepapírozva!

2013. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ideiglenesen vannak nála elhelyezve
2013. febr. 23. 22:44
 8/19 A kérdező kommentje:
csütörtökön volt tárgyalás még nem kaptuk meg papírokat.
2013. febr. 23. 22:45
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó vagyok! Amíg nincs ez szabályozva,addig volt feleséged

kénye kedve szerint fogja alakítani a láthatást!

2013. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
azért ilyen nincs,gyerekei érdekeit szem előtt tartva nem engedi hogy beszélj velük!!!
2013. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!