Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóok? Miért adjátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok? Miért adjátok be a válást?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hol a határ. Olyanokat ne írjatok, hogy jött egy harmadik, vagy iszákos, szerencsejátékos, mert ezek egyértelműek számomra.

Nálunk sok a probléma és jó lenne hallani más történeteket, hogy lássam, hogy én túl sokat engedek-e, hülye vagyok-e, vagy túl szigorú.


2013. márc. 13. 14:54
1 2
 1/12 intrepid ***** válasza:
74%
Megvonja a szexet a feleség, ugyanakkor féltékenykedik.
2013. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetris ***** válasza:
89%
A férj idegbeteg, állandóan kritizál, generálja a vitákat, elégedetlenkedik, notórius hazudozó, sajnálja a háztartási pénzt, de enni bezzeg szeret. Főleg húst hússal. Mindenért engem hibáztat, rögtön felfortyan, megsértődik. Egyébként meg sokszor sz@ros az alsógatyája. Még nem váltunk el, de már nem sok hiányzik, hogy elegem legyen.
2013. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Én most adtam be a papírokat, mert eddig toleráltam a férjem viselkedését. Nem iszik, nem ver, de egy fajta idegbeteg. Munkahelyi stressz, problémák amiket rajtunk vezet le, velünk kiabál minden apróságért. Próbáltam évekig segíteni neki, változtatni a felfogásán. Minden trükköt megpróbáltam azt hiszem. Nem tudom hogy mit lehetne még tenni, de már eljutottam oda hogy nem akarok mást csak elmenni, nyugalomban élni. Mert ez így nem élet a gyerekeinknek sem. Most kiskamaszok mindketten, de már rajtuk is látom, hogy csak azt a módszert ismerik, hogy felemelik a hangjukat. Lehet így is sokáig vártam, de próbáltam egyben tartani a családot. Mert egyébként tudom hogy lehozná a gyerekeiért a csillagokat is, értem is. De ez mégsem elég. A nyugalom mindannyiunknak fontosabb. Remélhetőleg így a gyerekekkel való kapcsolata is javul, ha vele lesznek azt az időt "kibírja" ordítozás nélkül.

Sajnálom hogy így alakult, sokan engem hibáztatnak a családban is, hogy elhagyom, de nekem most jött el ez a pont.

2013. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
A férj mindenbe belepofázik, állandóan kritizál, negatív megjegyzéseket tesz, soha nem dícsér. Ő soha nem megoldásokat keres, hanem hibákat és bűnösöket. Emellett állandóan itthon van, nem szeret társaságba járni, egy nyugodt perce nincs tőle az embernek, mintha egy hurok szorulna a nyakam körül. Makulátlanul ragyogó lakást követel, de ahogy kitakarít az assszony, összejárkálja a sáros bakancsával, utána beszól, hogy hogy néz ki a lakás. Pofátlan megjegyzéseket tesz a lépcsőházban vagy liftben, hogy a szomszédok is hallják, tiszta égő. Vásárláskor ugyanez, hangoskodik az üzletben, úgy nézünk ki, mint Győzikéék. Ebéd közben állandóan büfög, különben meg egész nap fingik, krákog, hatalmasakat tüsszent, és úgy fújja az orrát, hogy a szomszéd is felébred tőle. Otthon szerinte minden házi munka női munka, ezért nem csinál semmit, csak ül a díványon a nagy pocakjával. Ő nem segít sose semmiben, de neki állandóan segíteni kell, nem képes behozni a kocsiból a bevásárolt kaját, hanem kiabál, hogy a feleség segitsen neki. Reggel ok nélkül felébreszt, mert unatkozik. Még én sem kezdeményeztem a válást, de lassan kicsordul a pohár....
2013. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
A pasi, nem pasi, nincs önálló véleménye, mástól várja a megoldásokat, nem lehet rá számítani mint férfire, csak mint egy gyerekre, akit egyengetni kell. Aztán, hogy az önbizalmát építse megcsal, majd, hogy a férfiasságát fitogtassa megver. Már elváltunk...
2013. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha semmi nincs ami miatt tisztelhetem. Nálunk ez volt. Pl. eltartotta volna a családot, akkor megértem, hogy én biztosítom a hátteret, hogy legyen finom étel a tiszta lakásban, de én voltam az, aki a pénzt kereste. De én kerestem a pénzt. Mondtam, hogy nem baj ha keveset keres, én nem a fizetése alapján értékelem az embereket, de akkor segített volna a háztartásban, hogy ne az én nyakamba szakadjon minden a munka után, ne kelljen könyörögni, hogy a taknyos zsepijét ne hagyja a kanapén. Vagy mondhattam volna, hogy oké, nem tartja el a családot, trehány is, viszont nagyon jó apa, szépen foglalkozik a gyerekekkel, de az sem. Otthon csak elvonult számítógépezni.

Úgyhogy betelt a pohár, hogy semmit nem segít, én cipelem haza a kaját, nevelem a gyerekeket, ő hisztizik hogy legyen főtt kaja, megeszi a gyerekek elől a kaját és arra se képes, hogy legyen hozzám két kedves szava. Illetve akkor volt, amikor kiborultam, és azt mondta: de nem kell most elmosogatnod, ráér holnap.

Kirúgtam, nem bántam meg.

2013. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Csúnyán beszél. Pl.: kérdezek valamit szépen, válasz rá: f@szom tudja, meg hasonlóak.
2013. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemnek nem volt munkahelye, otthon volt a gyerekekkel. A pénzünket ő kezelte. A fizetésem az ő számlájára ment. 17 évi házasság után rájött, hogy még nem élte ki magát, és keresett egy szeretőt.A ház hitelét, rezsiket nem fizette, de hetente festette a haját, fodrászhoz, kozmetikushoz járt és a szeretőjével szórakozni. A gyerekeket egyedül hagyta otthon, akkor is, ha én dolgozni voltam.
2013. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
ÉN.már adtam be de utolso pillanatban visszavontam.Nem voltam tisztaban az érzéseimmel,megcsaltam.Nem.birtam igy vele maradni.El mondtam neki hogy megcsaltam,vagyis akkor már nem szeretem.Elhidegültünk egymastol mindenbe belekötött,abba is hohy épp csunyan ülök.Munka utan csak kocsikazott egyszoval leszart.ÉN meg neten ismerkedtem.Kivancsi voltam ,lenne e esélyem.jobb férfival.Lett is.Szoval talalkák titokban.Aztan.komolyabbra fordultak a dolgok.Itt tálaltam ki a páromnak.Nem akart akkor sem.válni.Beadtam.én.Ö Meg befeküdt a pszichiatriara önkéntesen.Aztan megsajnaltam.ÉS megkért ne váljak.Hát visszamomdtam.Vele maradtam.Azota megszünt a szeretömmel a kapcsolat(nehezemre esett nagyon)de a párom.sokkal jobban törödik velem,érzem hogy szeret.Bár szerelmes nem vagyok belé,de legalabb megtanultukbegymast tisztelni.Ha ujra beadnam és végigcsinalnam a válopert,az akkor lenne ha megütne.
2013. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindennemű érzelem, szeretet és tisztelet megszűnik a másik fél felé, akkor már szerintem érdemes elgondolkodni azon, hogy talán külön utakon boldogabbak lennétek. Direkt nem akarok kirívó esetet említeni, nekem már ez is elég.

Ha állandó kritika ér, lekezelés, elhidegülés, nulla kommunikáció, ha még is van, akkor csak veszekedés, stb. Ilyen kapcsolatban én nem tudok élni és nem is akarok boldogtalanul megöregedni. Egy ponton eljön az, amikor ráébred mindkét fél a hibákra és a pontokra, amiken javítani kellene, de ha évek alatt sok sok áldozattal sem sikerül megoldani a problémákat, akkor be kell látni, hogy itt a vége.

2013. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!