Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt párom egy gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom egy gyerekes anyával él. Közös gyermekünk két hetente látogatja apját és új családját. Ilyen verzióban én köteles vagyok-e a volt férjem nevelt fiát vendégül látni? Kapcsolatunk rossz, nem kommunikálunk egymással.

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom jól értettem-e, de ha igen, akkor: tulajdonképpen miért lennél köteles?

Semmi közöd hozzá! Rád akarják sózni, hogy kettesben legyenek?

2013. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közöd a nevelt fiához... Neki viszont van köze a saját gyerekéhez...


Nem vagy köteles

2013. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy köteles.


Az más dolog, hogy ha szeretnéd meghívhatod a gyereket, ha jól kijön a közös gyerekkel. Akár szívesség formájában is exed felé, ha nekik programjuk van. Ez tényleg csak viszony kérdése. Tekinthetsz rá úgy is mint a gyereked egy osztálytársára aki átmegy.

Ha SZERETNÉL :)

2013. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
...ha a ket gyerek kozott jo kapcsolat alakul ki, s a fiad szeretne meghivni, elhivni, akkor ezt fogad el, s eppen a gyerekek miatt, hiszen a tortentekrol nem tehetnek, probald tul tenni magad ezen.
2013. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
természetesen nem vagy köteles, de nem teljesen értem,h miért menne hozzátok a másik gyerek vendégségbe, amikor elvileg a te gyereked megy hozzájuk kéthetente... ez most egy konkrét program, ami felmerült és ennek apropóján kérded vagy...?
2013. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles. Az természetes, ha a te fiad megy az apukájához, de a másik nő gyerekéhez semmi közöd. Az menjen a saját apukájához hétvégén.
2013. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez hogy merült fel?
2013. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7


Ugyan ez jutott eszembe.


Azt írod a te gyereked megy az apjához. Hogy jön a képbe, hogy HOZZÁD mi a fenének jönne az ő nevelt gyereke?!

2013. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Fiam hozta szóba ezt. Már megoldódott a dolog. Ő már 25 éves, még velem él, idén végez az egyetemen. 6 évig látogatta mostohaanyja családját. Itt teljesen átmosták az agyát, ellenem nevelték. Jobban érezte magát velük, imádja a falusi életet. Volt férjem már egy éve elhagyta új családját is. Itt halál eset és betegség történt, ő nem tudja elviselni a problémákat. Külföldre távozott. Fiam örlődik, hogy véget ért ez a kapcsolat. Ekkor mondtam neki, hogy ők nem gondoskodtak róla anyagilag. Itt jött a képbe, hogy én sosem hívtam meg az ő mostoha testvérét. A srác a mi egyszerű körülményeink között, panelban nem érezte volna jól magát. Amikor gyerekek voltak, a szülők tudtak kettesben programot csinálni, nyaralni. Ilyenkor a nő gyerekére vagy a nagyszülők, vagy a keresztszülők vigyáztak. Nekem semmi közöm hozzá. A gyerek már 10 évesen is szemtelen volt velem. Névtelenül telefonálgatott, ilyenkor lek@rvázott, felismertem a hangját. Ilyen szituációban a ballagásokat és a diplomaosztót is külön töltöttük.
2013. márc. 14. 16:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az életeteket, de feltételezem, hogy szépen nevelted a fiadat.

Nem tudom, mivel tudták uszítgatni, de szégyellheti magát a fiad, hogy ennyi idősen is rosszul látja a dolgokat. Nem kisgyerek már, nem is tini, hogy ne lásson tisztán. Te vagy az anyukája, Te nevelted, Te örültél, szomorkodtál vele, Te vígasztaltad, Te tanítottad... 25 évesen nem azon kéne ugrálnia, hogy miért nem vendégelted meg anno a másik srácot! Főleg, hogy az apja már nincs is ott. Ez is bizonyíték lehetne számára, hogy milyen alak az apja.

Vagy rosszul gondolom? Nem úgy volt, ahogy írtam?

2013. márc. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!