Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El lehet az viselni ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet az viselni ha valakit megcsal a párja és rájön? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 18:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%

Meg lehet beszélni higgadtan. Aztán ki kell találni az illetőnek egy büntetést, mondjuk minden intim kapcsolat megvonása több hónapra. Ha ebbe belemegy és bizonyítottan végigcsinálja, utána helyreáll a bizalom és meg lehet bocsátani. Ha nem, akkor meg ott kell hagyni.

Egy másik lehetőség, hogy nyitott kapcsolattá lehet változtatni a dolgot, de ez csak akkor megy, ha mindkét fél tényleg akarja.

2013. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ miért csalta meg.
2013. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

szakítani!


Bár igen, van az a kapcsolat amit kommunikációval helyre lehet hozni, de én magamból indulok ki és én tudom, hogy elundorodnék attól az embertől. Nem tudnék ránézni és hogy le is feküdjek vele, fúúúúúj, nem.


Ha meg nem mondta el neked, hanem csak te jöttél rá, akkor meg pláne. Én szépen körülfontan bosszúlnám meg egy hatalmas csattanóval a végén :P

2013. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Biztos el lehet viselni,a kérdés az el akarod e viselni.
2013. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

"ki kell találni az illetőnek egy büntetést, mondjuk minden intim kapcsolat megvonása több hónapra."


Ami többet ártana mint használna... (Plusz egy veled egyenrangú partnert milyen jogon büntetgetnél? Ha nem vagy képes megbocsátani neki akkor mondj neki búcsút. - Ami már csak azért is jó megoldásnak tűnik mert aki megcsalja a partnerét az azért teszi mert nem szereti őt, akkor meg ne pazaroljátok egymás idejét)


"Ha ebbe belemegy és bizonyítottan végigcsinálja"


Ha épeszű akkor nem fogja. (Még ha meg is bánta amit tett)


"utána helyreáll a bizalom és meg lehet bocsátani. Ha nem, akkor meg ott kell hagyni."


Erről az egészről egy középkori vallatási módszer jut az eszembe: a boszorkánysággal vádolt illetőt megkötözve vízbe dobták, ha nem fulladt meg akkor (a bírák szerint) csakugyan boszorkány volt, ha megfulladt akkor ártatlan.

Magyarul: ha mindezek után még mindig veled marad akkor az nem szerelemből fog történni (egy ilyen büntetgetősdi végképp megöli a szerelmet) hanem max. társfüggőségből, vagyis mert ha nincs ló akkor jó a szamár is. Azt pedig igazán nem nehéz kitalálni mit fog tenni ha egyszer csak talál egy lovat...

2013. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
El lehet viselni, csak kérdés, hogy érdemes-e. Saját példámból kiindulva, kár volt elviselnem, és megbocsátanom, mert megismétlődött minden évek múltával. Pedig sosem hánytorgattam fel, mi is történt. Mi voltunk az a házaspár, akikre azt szokták mondani, hogy "olyan szépen élhettek volna.."
2013. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

A kapcsolat minőségén és az okon múlik, hogy miért tette.


Mi ezen anno átmentünk a férjemmel és a mai napig boldogok vagyunk.

2013. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy nem velem történt meg, azt mondanám, hogy nem lehet elviselni és én tuti, hogy szakítanék.

DE

Nem tudom, hogy 10-20 év után csaltak-e meg vagy 2 hónap után...nem mindegy.

Megcsaltak egyszer és nem többször vagy folyamatosan csaltak esetleg hónapokon keresztül...nem mindegy.

Kíváncsiságból, kaland miatt csaltak meg vagy szerelemből...nem mindegy.

Kemény dió...bocsáss meg, de akkor ne hántorgass vagy ne bocsáss meg, de akkor vissza se nézz! Kitartás!

2013. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
A megcsalas egy tunet annak tunete hogy a kapcsolat nem mukodik?Miert nem mukodik na annak kell utananezni.
2013. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

Ha megvan a kölcsönös szándék, érdemes kibeszélni magatokból, hogy mi vezetett oda, hogy bekövetkezzen.


A legkönnyebb ledisznózni/wrvázni/szemetezni azt, aki félrelép, de tárgyilagosabb körökben érdemes azt is vizsgálni, vajon mi váltotta ki?

2013. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!