Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit szóltak családtagjaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltak családtagjaid amikor bejelentetted, hogy elválsz feleségedtől/ férjedtől?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlott le a dolog? Hová költöztél?
2013. márc. 21. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen váltam el 2 gyerekkel. A volt férjemmel mindenben szépen, csendesen megegyeztünk, mivel túl nagy vagyonunk nem volt, csak a gyermekek elhelyezésében kellett egyezségre jutnunk. Mondhatom, hogy egy váláshoz képest minden simán ment, másik albérletbe költöztem a gyerekekkel. Édesanyám sajnos akkor már nem élt, édesapám pedig kijelentette, hogy az mi családunkban nem divat a válás, és kb fél évig szóba sem állt velem. Fél év után az ő kezdeményezésére békültünk ki, és utána már soha nem vitatkoztunk semmiről.
2013. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom kitérne a hitéből szerintem...:)


Mondjuk nem szándékozunk válni...

2013. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyámék: na végre megjött az eszed.

Apósék: Bocsánatot kérek a nevében, hidd el hogy én nem ilyen baromnak neveltem.

Sógornőmék (férj tesói): apukánk mindent elmesélt, neked nem kell semmit magyaráznod, tudjuk hogy neked van igazad.


Maradtam a saját lakásomban.

2013. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maradtam a saját lakásomban. Az én családom egy emberként "na végre...", az ő tesója maximálisan megértett (vele azóta is tartom a kapcsolatot. A volt férjem hébe hóba érdeklődik a gyerekek után.
2013. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

anyósom valószínűleg azt gondolná, hogy így majd a fia kereshet jobb, szebb nőt magának


anyámék azt gondolnák hogy akármi is a válás az oka, tuti hogy az én hibám, és sajnálnák a férjem, hogy eddig el kellett viselnie engem.


de mi egyáltalán nem akarunk válni.:)csak ismerem anyámat és tudom hogy ezt mondaná.


27/N

2013. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!