Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Még nem váltunk el. Bajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem váltunk el. Bajom lehet a gyermekelhelyezésnél, ha nem mindig adom oda az apának a 2,5 éves kislányt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Van rá jó okod, hogy nem viheti el a gyereket? Ha igen, mert pl. alkoholista agresszív állat, akkor ezt majd add elő a bírónak.
2013. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen jogilag nincs egyik félnél sem elhelyezve így amit az egyik megcsinálhat az a másik is. Így ha nem adód oda amikor akarja akkor legközelebb lehet ő nem adja vissza teljesen törvényesen.

Amikor meg lesz a gyerekelhelyezés akkor sem korlátozhatód a megítélt láthatást.

2013. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elmondod, hogy miért nem?


Nem értem miért csinálnak ilyet az emberek. Az ő gyereke is. Gondolom nem focizni akar a fejével...

2013. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bírom a kritikusokat! De legalább úgy kezdted, hogy miért...

Mivel ezt a hétvégét kérdeztem, nem pedig általánosan, így esetleg gondolható, hogy van vmi.

Az ok, hogy feljöttek kedves anyósék, akik mindennek a megrontói, házasságunkat is beleértve. (Persze ebben a férjem is hibás, de ők jobban.)

És amíg a pocimban volt, addig ő volt (leendő gyermekem) a falu szégyene (mi pesten lakunk), és amíg nem költöztem el a férjemtől, addig mindent kitaláltak, hogy feljöjjenek. Csak úgy szeretik nagyon az unokájukat, meg úgy akarták látni, ha házhoz ment... (250 km!!!)

Most persze már ott lebzselnek, még ott is alszanak.

Persze ma elvittem, mert nem akartam balhét, de iszonyú gyomoridegem van, ahogy azok képmutatóan nyalják-falják és tudom, hogy örülnek, hogy nem vagyok ott! Amit persze a férjem nem hisz el... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Na röviden ennyi... :((

2013. márc. 30. 16:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen indokkal igen bajod lehet, belőle. Ne haragudj de ez nem indok.
2013. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem indok. A láthatás az apát illeti meg, azért van, hogy az apa tudjon a gyerekkel foglalkozni, közös időt tölteni. Nem azért, hogy a rokonság tömje a fejét hülyeséggel. Igenis jogod van kikötni, hogy az apánál töltse az időt, ne pedig a rokonságnál. Azt is előadhatod, hogy rossz hatással vannak a gyermekre, mert ellened hangolják, vagy nem életkorának megfelelően bánnak vele. Próbálj férjedre hatni, hogy inkább akkor adnád oda, amikor ő ráér és tud vele lenni, nem amikor jön hozzá a rokonság.
2013. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez a ráhatás el van vetve, mert pont azért ment kútba a házasságunk, mert iszonyú vak a szüleivel szemben...

A ráhatást pont jókor írtad!

Mikor hazahoztam, aznap este fürdéskor, minden előzmény nélkül mondta nekem: el fognak venni tőled emberek... (nem volt szomorú, mert úgy sem tudja mit jelent, de tudom, hogy ilyeneket az én környezetemben nem hallott)

És persze nem tudom számon kérni, mert úgy is letagadják. De nem is akarom, így legalább nem tudják, hogy mit tudok.

Viszont most sírt először este, hogy apához meg mamához akar menni. Amíg csak az apjával volt, nem volt gond!

És abban biztos vagyok, hogy sopánkodva, mártír módon töltötte az anyós a lányom fejét, hogy jajj de keveset látlak, jajj mikor látlak legközelebb, stb.

Úgy megmondanám neki, hogy egye meg amit főzött, de a kis 2 éves lelkivilágát hagyja ki belőle!!!

2013. ápr. 2. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat nem kritikának szántam, csak kíváncsi voltam tényleg mi az indok az ilyenekre.


NEm tudom, ez nehéz ügy, mert te ezt mondod, a másik fél meg mást. Jogilag biztosan nem állja meg a helyét az érvelésed, úh. elvileg lehet bajod láthatás akadályozásában, hiszen nincs kikötve, hogy csak az apa lehet jelen, a nagyi nem :/


Sajnálom, mert ez egy kaki szitu, és csak idővel fognak lecsitulni a kedélyek. Azért csak óvatosan az akadályozással.

2013. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. ápr. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!