Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Miközben pocakomban a kisfiammal rendszeresen vizsgálatokra utaztam busszal egyedül, addig a párom az állítólagos barátnőmmel megcsalt. Pici születése után kiderült minden. Magam sem tudom miért, de megbocsátottam neki. De azóta megváltozott minden, megváltozott ő is, és ez által én is. Nap, mint azt érezteti és szóvá is teszi, hogy nem bízik bennem velem (de nem is én csaltam meg őt). Már munka után rohanom haza, nem merek meginni egy kávét a kollegáimmal, nem merek beszélgetni a barátaival, mert akkor megkapom, hogy biztos tetszik nekem és le is feküdtem vele. Ha elmegyek a barátaimmal, és ha nem jelentkezek adott időközönként, akkor csak viták keletkeznek belőle. Emiatt én befordultam, életkedvem a 0-val egyenlő, már csak a pici fiúnk az, aki örömet okoz nekem. Tegnapi nap nagyon csúnya vitánk volt és azt se érdekelte, hogy a „szeme fénye” ott van közöttünk, sír, mert fél, mert félt. Betelt a pohár. Lépnem kell. De megfenyegetett. Mit tegyek most?

2013. ápr. 2. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
lépj le, mikor nincs otthon. kérj távoltartást. a saját nyomorát vetítette rád a félténykedésével, már az is több mint beteg, nemhogy a fenyegetés. a gyereknek, neked is pokol ez. húzz el, remélem van hova.
2013. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a saját félrelépését vetíti ki rád, az én párom is ilyen volt, mígnem egy csúnya vita után az egymásra borulás közben elmondta, hogy tudja hogy nagyon megbántott és retteg, hogy én is megcsalom, amiért ő ezt képes volt megtenni velem. Emiatt volt elviselhetetlenül féltékeny, kutatott utánam stb. Nálunk ez megoldódott egy hatalmas vitával, amikor én kijelentettem, hogy nem tűröm ezt tovább és igen is ki fogok itthonról mozdulni.


Ha nem lehet már helyrehozni közöttetek a dolgot, akkor lépj. Mivel fenyeget?

2013. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt lépnek kell, és rebegj hálát, hogy csak 1 gyerekkel csinálod ezt végig.


Ha tegnap léptél volna is már késő lenne.

2013. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát,nem tudom, kivetítés e valóban.De furcsa, hogy ő féltékenykedik.Arról már hallottam, hogy pont ezzel terelik el arról a figyelmet, hogy ők csalnak.

Én átmentem ezen, de nálunk a férjem nem győzött megváltozni, nagy dolgokban is, folyamatosan bizonyít.eszében sincs féltékenykedni.Inkább teper,már majdnem 3 éve...

2013. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen meghallgatnám a férjed verzióját is. A dolog így nekem eléggé sántít.
2013. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ő biztos mást fog mondani. Én egy hálátlan dög vagyok, én érte semmit sem teszek. Én csak a pénzéért vagyok vele, mert nélküle nem boldogulnék. Ő napi 12 óra fizikai munkát végez kint a szabadban, én pedig csak 8 órát gép előtt, a klímás irodában. És még sorolhatnám.
2013. ápr. 3. 12:19
 7/8 A kérdező kommentje:
És még valamit. Volt már olyan az életedben, hogy a félelem, rettegés fog el, mikor a párod a pohár fenekére néz és nem bír az erejével?
2013. ápr. 3. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat halálra van ítélve. Lehet, hogy érzed te is, csak nem mered beismerni. Nem biztos, hogy az a jó, ha mellette maradsz és a gyerekednek is. Ő önmagából indul ki...ő megcsalt, azt hiszi te is . S minél jobban bizonygatod az ellenkezőjét, annál inkább nem hisz neked. Felállított egy teóriát, s azt hiszi, így van. Ha nem bízunk a másikba, már régen rossz. S ő nem bízik benned...sőt szekál is..rettegésbe tart...személyiségzavaros. Csak ő nem hiszi el. Csinálhatsz bármit, semmi se jó...ki akar sajátítani magának, ne legyenek barátaid, csak ő létezzen a számodra. ÉRzed, hogy ez mennyire nem normális. Ha bele mész a játszmájába, akkor magad maradsz, az ő rabszolgája leszel, s nem fogod jól érezni magad a bőrödbe. Nem szabad engedni. Le kell vele ülni beszélni. Még akkor is, ha nem lehet. Más barát is beszélhet vele, ha több oldalról hallja, hátha fog rajta valamit. Megmondani, mit szeretnél...ha nincs kompromisszum, megyek a gyerekkel. Addig még kicsi..hidd el neki is jobb lesz. A gyermekek érzik a feszült légkört...Sok sikert!

Mennyire átérzem a helyzetedet, legyen az én példám. Egy időben a férjem teljesen megbolondult, mint később megtudtam a kollégák tele beszélték a fejét. Nem mehettem sehová..ez így nem igaz, mehettem, de aztán jött a síri csend itthon, a lelki terror. Mindenről tudni akart, fel kellett hívnom, a telom az asztalon, mikor beszélgettünk a barátnőmmel, ne hogy véletlenül ne halljam meg ha hív, mert abból baj lesz! Próbálkoztam, így, úgy semmi se segített. Végül a gépemen írtam egy levelet a saját gépemnek, ahol leírtam, mit érzek, nem bírom már, csak az tart vissza,hogy nagyon szeretem, de ha így folytatja, kiöli belőlem a szeretetet. S ott hagytam a munkaasztalon. Tudtam, hogy kutat a telomban, gépemen. S mikor megtalálta, elolvasta....s láss csodát, magába szállt és kezdett megváltozni. Ha részletesebben érdekel, írj privit.

2013. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!