Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki, hogy jelentette be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogy jelentette be a családjánák, hogy válik?

Figyelt kérdés
7.éve vagyok a párommal, ebből 3éve vagyunk házasok, lányunk 3éves lesz. Sajnos semmi sem szép és jó már nagyon régóta, kb úgy élünk, mint két lakótárs. Viszont én közben titkon öszejöttem egy 7évvel ezelőtti szerelmemmel, nagyon nagy a szerelem, imádja a lányom, kivitelezhető lenne az összeköltözés, együttélés, csak nagyon félek, hogy, hogy jelentsem be a válásomat pl a szüleimnek, ők semmit nem tudnak arról, hogy már nem jó és szép a házasságom.
2013. ápr. 3. 20:12
1 2
 1/11 Bibike1000 válasza:
100%
Elsőként ,tisztázd te és a férjed a dolgaitokat.Mikor majd tényleg a válás mellet döntötök akkor hívd össze a család tagjait és magyarázd el nekik ,hogy már a régi szerelem nem ég köztetek és már nincs iránta vágyakozó érzésed.A szüleidtől pedig semmi kép ne hallgasd el mert nekik te vagy a legfontosabb attól ,hogy nem lesz férjed nyugodt kiegyensúlyozott életet is élhetsz kompromisszumok nélkül....Sok szerencsét ,és bocsánat a tegezésért!
2013. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, tönkrement a házasságom, beleszerettem valaki másba. Ne haragudj, de nem akarok róla beszélni..."


Így.

2013. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bibike1000 válasza:
Igen
2013. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És a férjed tud róla, hogy neked már nem szép és jó minden?

Neki hogy fogod bejelenteni?

2013. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Közös megegyezéssel válunk.
2013. ápr. 7. 17:44
 6/11 Vica29 válasza:

A szülőknek elmondani a legnehezebb... De mindig az őszinteség a legjobb, szépítgetés helyett. Valószínűleg időbe fog kerülni, h megértsék, de nekik a te boldogságod kell szem előtt tartaniuk.

Inkább lássák a lányukat más mellett boldogan, mint a férje mellett boldogtlanul szenvedve. Sok sikert kívánok.

2013. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én az ilyet sose értettem. Nem ítélek el senkit se ezért, nem erről van szó, de miért kell csak így váltogatni? Hozzámentem, de 3 év után lelépnék inkább egy régebbi fiúval gyerekkel együtt...
2013. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én végre csak magamat szeretném nézni, hogy boldog lehessek.
2013. ápr. 8. 13:05
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

9-es, hányok tőled!

Utálom az ilyen embereket, akik a "csak a gyerek miatt" társas magányra ítéli a feleket, és komolyan is gondolja, hogy ez jó!


Az anyám 20 évet húzott le így, apám idegbeteg lett, az anyám meg bipoláris depressziós, 10 éven át könyörögtünk neki a tesómmal, hogy váljanak el, de csak akkor volt hajlandó, amikor kirepültünk mindketten. Pénz lett volna, egyetértés lett volna, "de a gyerekek", fantasztikus volt két pszichiátriai eset között felnőni, de jó volt nekem.


Az én férjem meg inni kezdett, és agresszív lett. Tényleg, mennyivel inkább az ő érdekét szolgálta volna, ha minden nap veszekedést, bőgést, meg ajtócsapkodást lát, mennyivel szebben fejlődött volna... Elváltam, lett új párom, remekül megvagyunk, a kislányom meg életvidám, mosolygós, és mellesleg osztályelső. Úgy vélem, jól döntöttem.


Kérdező, te meg ne hallgass ilyesmi földhöz ragadt gonoszkodó fúrjákra, ha közös megegyezéssel el tudtok válni, és úgy érzed, jobb így, akkor csináld!

2013. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
adjak zacsit? :)
2013. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!