Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyum ma jelentette be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum ma jelentette be, hogy külön akar költözni. Ezt mégis hogy reagáljam le? Mit tehetnék hogy rendbe jöjjenek?

Figyelt kérdés
eddíg olyan jó volt minden.. most meg olyan mintha valaki stukkert tartana a fejemhez.. :( és félek. :(
2009. okt. 5. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Ezt a szüleidnek kell megoldani. Tudom rossz hallani, és olvasni, de nem tehetsz semmit.
2009. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Édesanyád nyilván már megágyazott ennek a tervének. Mostanra csak a bejelentés maradt. Valaminek /valószínű szüleid házasságának/ vége szakadt és eléggé fura módon még téged /titeket/ sem avattak be. Különös megoldás, de ha már így határozott, el kell fogadnod a döntését. Nem szeretnék a helyedben lenni.
2009. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy?
2009. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
19/F
2009. okt. 5. 21:40
 5/14 A kérdező kommentje:
de mégis hogyan? csak ugy rakjam az eddígi dejó megyek haza a családhoz kép helyére, hogy na megyek haza apuhoz, aztán meglátogatom anyut? pppff :(
2009. okt. 5. 21:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy nagyon rossz most, de ennyi idősen már fel kell tudnod dolgozni. Nyilván megvan Édesanyádnak az oka minderre. Próbáld meg ezt átgondolni és elfogadni. Akármilyen nehéz, nem vagy már gyerek, meg kell értened az ilyesmit.

Ha Édesanyád úgy érzi, ez a jó döntés, ezt kell kell fogadnod. Megvan a joga a boldogsághoz, gondolom Te is szeretnéd, ha ezt teljesülne. Ha nem érzi már jól magát Édesapád mellett, akkor ez a legjobb amit tehet.

2009. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

22:31 vagyok.


Mellesleg tudod hány embernek válnak el a szülei? És nem mindnek adatik emg az, hogy még boldog, teljes családban nőjön fel. sokan kisgyerekként szenvedik ezt el. Úgyhogy lásd azt a felét, hogy szerencsés is vagy (mármint az elmúlt 19 évért).


Arról nem is beszélve, hogy nekem elhiheted, a szétköltözés még mindig jobb kiút, mint a kényszer együttélés, megszokásból, míg tönkre nem teszik egymást a felek... Tudod, én hányszor kívántam, bár elválnának a szüleim...? Még mindig jobb, ha meglépik, amennyiben ez a döntésük.


22/L

2009. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád valószínű már régóta fontolgatta ezt a dolgot. Az is nagyon valószínű, hogy megvárta amíg te felnőtt leszel és nem visel meg annyira az elhatározása. Légy inkább hálás, hogy a szüleid nem vontak be a köztük zajló vitákba és nézeteltérésekbe és hagyd, hogy úgy alakítsák életüket ahogy nekik megfelelő.
2009. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a válaszokat.

22:31esnek különösen

2009. okt. 6. 10:17
 10/14 anonim ***** válasza:
22:31-nek teljesen igaza van,,nyugodj meg és szerintem is örülj,hogy nem előbb ment el anyukád.Saját példámból indulok ki,én most váltam el,de ennek ellenére még nem költözöm el Tőlük amig tanulnak,ez még 1 illetve 2 év.19 és 20éves lányok.
2009. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!