Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » HELP! Párom békülni akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Párom békülni akart volna, fél éves közös baba, de kiderült tegnap hogy csajozik tovább. Hogy bonyolítsam le a lebuktatását? Az családjának én vagyok bűnösnek beállítva.

Figyelt kérdés

Röviden: fél éve otthagytam, mert nem bánt jól velem és a pár hetes babával. Elköltöztem, ő jött a gyerekéhez, közelebb kerültünk (lelkileg) egymáshoz, 2 hónapja minden nap nálam van és a gyerekével játszik, nekem kedveskedik, ebédet, csokit hoz, érdeklődik, kedves. Elmentünk párterápiára is 2 hónapja, eljutottunk odáig hogy átbeszéljük, kinek mi okozott gondot és hogyan tudnánk egymás kedvében járni, hogy újra jó legyen együtt.

Mikor megbeszéltünk egy napot, hogy átbeszéljük, ő eltűnt. Ennek 2 napja. Bementem a mailboxába és levelezést találtam egy igen ronda nővel. A csaj írt először hogy mizu, ezer éve nem beszéltek, a férje épp németo.-ban dolgozik és talizhatnának. Az exem egyből belement, megbeszélték hogy taliznak egy messzebb helyen, de semmi konkrét nem volt írva. Megírta a lánynak is hogy már más a száma, pedig 1 hete azért cserélt számot hogy megváltozik. A csaj írta hogy szingliként él jelenleg az ex meg írta, hogy lehet hogy neki nem is kell kötött kapcsolat, ezért is van egyedül.

Szétbőgtem magam. Ma már hívott hogy jönne hozzánk de nem vettem fel.

Az egész család meghívott közös karácsonyra engem és a picit, de én nem vagyok színész.

Mit tegyek? Kitálaljak ott? Vagy nyomtassam ki a csaj képét és adjam oda neki karira hogy tessék, erre cserélted le a családodat?

Vagy szó nélkül korlátozzam a láthatást heti 1re és felejtsem el?

Miért ragaszkodom én ehhez a szeméthez?

Félek egyedül a picivel, pedig van lakásom és jó családom, de félek hogy kevés leszek neki, kérlek adjatok tanácsot és erőt!


2010. dec. 20. 09:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarod, gondolom ki tudod nyomtatni a beszélgetésüket is.

De biztosan ezt akarod?


Ne érdekeljen, ki mit gondol rólad, nem az ő családjának kell megfelelned. Ha te tudod, mit csinál, és nem akarsz/nem tudsz ezzel együtt élni, ahhoz nekik semmi közük.

A pároddal kell ezt megbeszélned, hogy láttad, lebukott, nem tudsz benne megbízni, és te ennél többet érdemelsz. A gyereknek örökké ő lesz az apja, és kötelessége is lenne támogatni.

Ne érezd úgy, hogy kevés vagy a gyerekednek. Egy ilyen "apa" mellett is egyedül te lennél ott neki.

Azt se mondja senki, hogy örökké ketten maradtok, még rád találhat a szerelem.


Próbálj meg úgy döntést hozni, hogy elvonatkoztatsz a gyerektől, (az ő kapcsolata az apjával elvégre örök), ne törődj a másik családdal, csak azzal, hogy TE képes vagy-e túllépni mindezen, és akarod-e még ezt a férfit magad mellé.

Ha nem, akkor senkinek nem kell indokolni a döntésedet.


Ahogy nézem, még mindig ragaszkodsz hozzá. Ha folytatni akarod vele a kapcsolatot, akkor feltétlen "dörgöld az orra alá", hogy lebukott, és adjon magyarázatot.

Elsősorban engem az a mondata aggasztana a helyedben, hogy szerinte neki nem kell kötött kapcsolat. Az apaság eleve kötöttség. Előbb kellett volna ezen gondolkodnia.

2010. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Tudom. El is sírtam magam a válaszodon. A bizalom megszűnt. Eddig is csajozott, hozzám sem nyúlt míg terhes voltam. Agresszív is volt és kötözködött. Aggyal tudom hogy halott ügy, de várom a csodát. Pedig tudom hogy nem jön. Ő ilyen és kész. Annyira családot akartam!
2010. dec. 20. 09:24
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

09:18-as helyettem is megfogalmazta.

Nem valószínű, hogy jó társ lenne belőle - az apasághoz való hozzáállása majd eldől, de nem tűnik családérettnek sajnos.

2010. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne karácsonyra időzítsd a lebuktatást, miért tennéd tönkre a teljes rokonság ünnepét, ők nem tehetnek róla.

beszéld meg a volt férjeddel, úgyis észrevenné, vagy már most észrevette, hogy valami megváltozott, hiszen nem vetted fel a telefont.

ha nem tudsz benne megbízni ezek után, ne költözz vele össze, úgysem éreznéd jól magad a kapcsolatban.


azzal én is egyetértek, hogy nem kellett volna kiírni a nő nevét. ronda? kihez, mihez képest?

nem néztem meg, nem is fogom, de mindenkinek más az ízlése. nem minden a szépség. engem is hagytak már ott szebb nőért, és a barátnőimet is.

bár gondolom a párod nem hagyna ott titeket, ha rajta múlna, "csak" kalandot keres.

2010. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: úgy akartam írni, engem is hagytak már ott rondább nőért.
2010. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Van még egy gyereke egy másik nőtől, azzal 10 évig nem foglalkozott, a nagymama istápolta. Erőt kell vennem magamon, ő nem társ és nem jó apa. Csak magamnak sem mertem eddig beismerni.

Fáj, mert nem így terveztem.

2010. dec. 20. 09:44
 7/33 szexiboj ***** válasza:
5%

Egyrészt miért nézed te a levelezéseit??! Ezzel csak azt bizonyítod, hogy nem bízol a párodban.. Meg amúgy is f...ság -.-"

Ahogy kivettem a beszélgetésükből, csak barátok. Miért nem találkozhatnának?! -.-"

Csak gratulálni tudok....

2010. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjem ugyanez volt. De hozzáteszem, amikor elváltunk a legjobb barátom lett és apaként is megállja a helyét. De férjnek mindig is egy nőcsábász volt. A mostani férjemmel 10 éve élek együtt, ő egészen más ember. Ne félj változtatni, jól mondják: kutyából nem lesz szalonna.
2010. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Szexiboj: nem barátok, íme a válasza:

ebből nem a barátság jut eszembe...


okés Én sem a környéken gondoltam a talit , ez evidens.

A telószámom is megváltozott , mia tiéd ?

lehet nem is kell kötött kapcsolat :)

ezért vagyok még egyedül..

2010. dec. 20. 09:58
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

Elhiszem, hogy nagyon elkeseredtél.

A családod adott, azt írod, jó családod van, van egy egészséges kisbabád is, mások ezért bármit odaadnának. Anya lettél, te már soha, soha nem leszel egyedül!


Szerintem menj a te szüleidhez karácsonyozni a babával, ha előtte jól kibeszéled a bánatod anyukádnak, biztosan jobban fogod magad érezni, mintha alakoskodnod kéne.


Szerintem teljes joggal "tönkre teheti" mások karácsonyát, már bocs. A pasi mit csinált, mikor karácsony előtt randit beszélt meg és megcsalta? Nálam ez már eleve kizárja a boldogságot, és szerintem ez nem csak az én egyedi véleményem. Nem ő tehet róla, hogy feszült lesz a hangulat.

2010. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!