Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont amikor azt mondtad:kész, vége elválsz, és nem bántad meg utólag!?

Figyelt kérdés
kort,nemet is írhattok,

2013. ápr. 6. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem volt ilyen. A házasság nem babaruha, amit akkor dobok el, amikor megunom. Tenni kell azért, hogy jól működjön.
2013. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

1 De ahhoz meg kell találni azt az embert, aki hajlandó veled együttműködni. Az úgy nem fair, ha csak az egyik ember izzad és tűr el mindent.


én akkor válnék el, ha nem illene hozzám a párom, sőt, ha ez így lenne, akkor hozzá se mentem volna.

2013. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bodnár Kingi válasza:
91%
30 éves vagyok. 25 voltam amikor elváltam. Az ok a volt férjem alkoholizmusa,agresszivitása volt. Terrorizált,vert. Nem vagyok büszke rá,de még így is tűrtem neki pár évig,gyerekeket szültem neki,házat építettünk,reménykedtem,hogy megváltozik. Aztán fogtam a gyerekeimet,elmenekültem,elváltam. Nem bántam meg,megtaláltam azt az embert aki szeret engem a gyerekeimmel együtt,apjukként neveli őket. Az igazi apjuk nem tartja a kapcsolatot velük. Ha tudtam volna,előbb lépek,nem várom meg azt a pár évet sem!
2013. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm,bárcsak nekem is ennyi erőm volna mint a

kedves utolsónak..

2013. ápr. 6. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
miért, téged mi tart vissza a válástól?
2013. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék...
2013. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezen cipőben járok, csak éppenséggel engem annyi tart vissza, hogy képes legyek a családom, szüleim elé állni, hogy közöljem velük, mert ők úgy tudják, hogy minden rendben a házasságommal :(
2013. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beindították a barátjával a kifosztjuk hadműveletet.

Összeállt ugyanis egy taxis pasival, akivel kieszeltek egy gátlástalan tervet, hogy kiforgassanak a vagyonomból. Összehazudtak mindent a hatóságoknak, akik meg el is hitték nekik, mert ő a nő, ráadásul volt tanúja is. Persze a perben kiderült hogy a tanúja is meg ő is folyamatosan hazudik, de addig pokollá tette az életem. (Ha kisebbet hazudnak, talán többre mentek volna.) Ráadásul annak ellenére, hogy elvileg vége és dupláját kapta, mint ami járt volna neki, még mind a mai napig azon agyal, hogy mivel tud beperelni, szivatni, stb. De nem foglalkozom vele, nem hagyom hogy hatással lehessen rám.

Úgyhogy egyáltalán nem bántam meg, csak azt, hogy nem léptem korábban. (44F)

2013. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!