Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos a korona árát...

A fogorvos a korona árát (mikor még nincs kész, csak mintát vesz) előre elkéri, vagy utólag fizethetek, amikor felragasztja?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosa válogatja. Én utólag fizettem. Bár elvileg csak akkor kéne fizetni,amikor meg vagyunk elégedve a végeredménnyel.
2012. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én mindig felrakásnkor fizettem, mikor minden készen volt.
2012. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy úgy szokás,hogy a felét mintavételnél,a másik felét ragasztáskor.Nekem "kuponos" pótlásom lesz,úgyhogy ilyen problémáim nincsennek:)
2012. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt, hogy a korona árát (amit a fogtechnikus kap) előre kifizettem, a többit, akkor mikor kész volt.
2012. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húha... az probléma, ha előre kéri. De ezt nem jelezte nekem, hogy most kell fizetnem, és 13 órától rendel(én leszek az első kuncsaftja). Meg se tudnám kérdezni, nem veszik fel rendelésen kívül sajnos.
2012. okt. 30. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy nem szólt előre te meg a végén gondoltad a fizetést; legfeljebb visszamész másnap a pénzzel
2012. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!