Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tudom hogy evekkel ezelott b....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy evekkel ezelott b. parom megcsalt, elneztem akkor, nem akartam cirkuszt, utolag bantam a dolgot, akkor kellett volna lepnem, nem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
valóban.
2013. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Elvileg akkor kelllett volna reagálnod, de még most sem késö.

Nyugodtan megmondhatod, hogy ezzel a tudattal nem tudsz tovább vele élni.

Ha annyira bánt, akkor add be a válókeresetet.

2013. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is,sajnos ke*él itt már mindenki jobbra-balra.Szomorú.
2013. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, akkor kellett volna lépni igazából a megcsalás miatt, de ha most azt mondod neki, hogy a tudattal nem tudsz együtt élni és így vele sem, akkor az is teljesen megérthető.
2013. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor megbeszéltétek,miért történt?Megbocsátottál neki,és ő igyekezett jóvátenni?

Nem értem,ha évekkel ezelőtt nem zavart, most miért foglalkozol még mindig ezzel.

Egyébként, igen, lehet,hogy most csinálsz cirkuszt, de mi értelme?

2013. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem ha évekkel ezelőtt volt ez,akkor mért rágódsz még mindig rajta?

Akkor kellett volna igen,de ha ez téged még most is zavar akkor ezt soha nem fogod benyelni.

Ha meg tett valami olyat ami erre utal akkor egyértelmű...nem kell megbocsájtani megint.

2013. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor reagálsz, amikor akarsz. Merjen reklamálni érte...

Tény, hogy egy napot nem éltem volna vele tovább, de te megtetted, de megbántad. Az egyetlen ember, aki magyarázatot kérhetne, miért pont most hagyod el, az ő, ő meg csak ne kérjen magyarázatot semmiért!

Nem kell cirkusz, csak pakolás és csá.

2013. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

"Nem értem,ha évekkel ezelőtt nem zavart, most miért foglalkozol még mindig ezzel. "


Én ugyan nem a kérdezö vagyok, de hasonló helyzetben voltam régeben.

Amikor kiderült, akkor is zavart eléggé, de úgy gondoltam, megpróbálom elfelejteni és még egy esélyt adni a kapcsolatunknak. Aztán idövel kiderült, hogy nem tudom elfelejteni, minden egyes szexnél eszembe jutott, hogy ugyanezt tette valaki mással, neki is azokat mondta, mint nekem, valakivel ugyanolyan intim volt, mint velem, MIKÖZBEN az én férjem volt akkor is. Ez az ÉRZÉS aztán teljesen felörölt, és két év után kiléptem a házasságból (egy massziv idegösszeomlás után)

2013. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez mekkora baromság a nők részéről. Miért suttognánk ugyanazokat, mint a párunknak?
2013. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen mindegy, hogy a megcsaló mit suttog a fülébe annak, akivel megcsal, mert nem csak azzal kell számolni, ami igazából megtörtént, hanem azzal is, amit a megcsalt beleképzel és kikerülhetetlen, hogy a hűséges ember fejében ne a legrosszabb dolgok sorakozzanak fel.
2013. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!