Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek elkoltozzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Freezeman kérdése:

Szerintetek elkoltozzek otthonrol?

Figyelt kérdés

Nem engednek sehova,pedig mar 8.-os vagyok.

Senkise tanul mar masodik felevben de ok elvarjak h 5-os legyek...

Mennek a baratommal az udulojukre nem engednek el.

A sajat penzemet nem engedik elkolteni arra amire szeretnem...

Roviden ennyi.

Nem birok donteni



2013. ápr. 17. 07:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Drága Csillag, ugyan hova költöznel 14 évesen?
2013. ápr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
A szüleid csak jót akarnak. Ne nyavajogj és bírd ki még ezt a kis időt amég vége a sulinak.
2013. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Szerintem költözz el ha ilyen rossz a helyzet amúgy én is 8.-os vagyok.
2013. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

8-osan fiatal vagy elköltözzni.

A rendőr hazavihet.

18 éves korodtól elköltözhetsz de csak ha van miből élned.

Én azt javaslom gondolkozz el azon mi az a szakma amiből annyi jövedelmed lehet hogy nem fügsz tőlük s azt tanuld. Amugy 8. után hova mész?

18 évesen oda költözöl ahova akarsz - persze csak ha van mibol - és ha teljesen tudod fedezni a saját megélhetésedet akkor senki se szólhat bele a dolgodba. Ha tőlük fugsz anyagilag akkor azonban ez 18 év fölött is folytatódhat.

2013. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
* ugy értem 8. után mit tanulsz tovább?
2013. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A mamamhoz koltoznrk par napra,ameddig meg nem valtoznak
2013. ápr. 17. 07:47
 7/13 anonim ***** válasza:

:DDDDDD


Ezt én is próbáltam kiskoromban! Csak én 6 éves voltam.

Semmi értelme. A világ úgy van berendezve, hogy nem a fagyi nyalja a nagyit.


Csak odacsörögnek a nagyinak, az meg visszapaterol. Ha nem állna kötélnek akkor meg a rendőr visz el és többé nem engednek a nagyi közélébe se, így ha szeretted őt, sajnos le kell mondanod róla is.


Viszont vagy módszer amivel talán eredményre juthatsz. Azt pedig kommunikációnak hívják. Szépen meg kell velük beszélni, miért nem mehetsz.


Amúgy így utólag... én bánom, hogy 8. utolsó félévében lazultam. Mivel a 8. végi bizi alapján kerültünk fakultációba a középsuliba. És sajnos én a világ legjobb biosztanáráról csúsztam le így :(

2013. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Presy ***** válasza:
66%
Saját pénzed honnan van ? Az amit anyádék vagy nagyszüleid addnak mert diákmunkára még nem mehetsz. Örülj annak hogy szüleid figyelnek rád nem nyaffogni kéne feleslegesen. próbálná meg saját lábon megállni sirva szaladnál haza.
2013. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pár napra nyugodtan költözz el! :D Amúgy meg mi az hogy második félévben már senki sem tanul? Hát büszkék lehetnek magukra. 14 évesen én se engednélek el a barátoddal az üdülőjükbe.
2013. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kiscsillag! Örülj inkább annak, hogy a szüleid törődnek veled. Teljesen normális, hogy elvárják, hogy jó jegyeket szerezz az iskolában. Az is, hogy iylen kislányt nem engednek el egy fiúval az üdülőjükbe. Mégis, hogy gondolod ezeket?

És miben nem bírsz dönteni? Hogy a szüleid helyett a nagyiddal tartasd-e el magadat?

Ugyan már! Hiszti az egész.

2013. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!