Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megfenyegetett a férjem előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfenyegetett a férjem előző házasságából született fia. Mit tehetek? Gyerektartás megvonás, feljelentés, távolságtartási végzés?!

Figyelt kérdés

Férjemnek van egy nagy fia. Nekünk a házasságunkban 2 gyerekünk született. Exneje az elejétől fogva tönkre akart tenni köztünk mindent,pedig én jóval válásuk után jöttem. Fizettük a tartásdíjat,elviseltük a sok hülyeséget,amit az ex csinál,kitalál. Férjem már nem is tudta látogatni a gyereket,mert folyton a vita ment. Én ebbe nem szóltam bele. De betelt a pohár,mert az én gyerekeimnek alig jut vmi,így kértük a tartásdíj csökkentést,mert a gyerek elmúlt 18 és megbukott. Nekünk 2 picink van,de direkt nem szóltam a csökkentésről eddig,mert vhogy megvoltunk. Most már elég nehezen.

A bíróságon veszekedtem az exszel,ő megtartotta a karom,én erre lefogtam a kezét,amiből az lett,hogy meglátszik a körmöm rajta. Biztos fel fog jelenteni.

Ezek után levelezgetésbe kezdtünk,és kiderültek dolgok,miszerint férjem megcsalt engem vele. Lehet igaz,de inkább megint csak egy kitaláció. Közben a fia megfenyegetett engem,és a saját apját is,hogy jó lesz ha nem találkoznunk,mert ez meg az. Közölte azt is,hogy nem a fia többé. Férjemnek is nagyon elege van már,mert a gyereket teljesen ellene nevelték. Azért sem rajong,hogy emiatt most én izgulhatok,mivel féltem a gyerekeimet. Ha vki tud,kérem segítsen! Mi a teendő? Én sosem voltam a gyerek ellen,de mostmár leszek..nem akarom,hogy a közelünkbe kerüljön, az anyjáról nem is beszélve..az a nő beteg.



#fenyegetés #gyerektartás csökkentés #zaklatás.
2013. ápr. 20. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezen te vagy kibukva, de a férjednek kéne megoldani a helyzetet. Azt gondolom, ilyen estekben, a férfiaknak is van vaj a fülük mögött, hát miért nem áll ki melletted. Furcsa, te itt küszködsz. És apu eközben mit csinál? Az exével is hetyeg, ami nem biztos, de lehet...Te meg miért levelezgetsz vele, nem a te dolgot a férjed rendezze le a dolgot. Erős bátor férfi nem?
2013. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért én megkérdezném a sráctól, hogy ha az ő szemében apja többé nem az apja, akkor miért foglalkozik a magánéletével. Nem mintha alapból bármi köze lenne hozzá. Meg milyen jogon fenyegetőzik. Az anyjával rég elváltak, nektek már van két közös gyereketek, akkor mit pattognak?

Egyébként a fenyegetések miatt neked több jogod lenne feljelenteni az exet, mint neki téged. Mellesleg, a távolsági szerintem nem lenne h*lyeség.

2013. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 acelsziv ***** válasza:
100%
Egy ilyen bajkeverő nőtől elhinni, hogy a férjeddel... Én nem hinném el. Kitalálta, hogy bántson. De a fenyegetést komolyan kell venni. A férjednek beszélnie kell a fiával. Volt tanú a fenyegetésre? Mert akkor mehet a feljelentés.
2013. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartást csak akkor vonhatnád meg ha az apjára támadt. Viszont 18. éves kor után csak rokontartás jár, aminek teljesen más feltételei vannak, és ha a fiú érdemtelen rá nem jár neki. A volt feleségre kérhetsz távol tartási végzést persze.
2013. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt senki nem mondta,hogy nem tesz semmit a férjem. És az engem sosem érdekelt mit csinált előttem. Velünk jó.. Hogy hetyeg-e vele?! Hát,én sem nagyon hiszem,az állítólagos bizonyítékok nem érkeztek meg. És még régebbről van több dolog,ami sosem volt igaz (feljelentette a férjemet,hogy ekkor és ekkor leselkedett náluk,mikor akkor épp többszáz km-re volt tőle...velem).
2013. ápr. 20. 23:42
 6/13 acelsziv ***** válasza:
100%
Feljelenteni a nőt zaklatásért, a kölyköt ... való fenyegetésért (nem írta, mit csinált) A nőnél a bíróságon fel lehet dobni egy pszichiátriai vizsgálatot is.
2013. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Minden írásban van meg,közösségi portálon. Csak a baj,hogy ez a nő mindenre képes,most is feltörte férjem mailjét. Egy gonosz hárpia,nem több. Nem sok ember kedveli. Képes olyan bizonyítékokat gyártani,kiforgatni az ember szavait,ami meg sem közelíti a valóságot.
2013. ápr. 21. 00:03
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Én sosem értettem az olyan embereket, mint te kérdező vagy a papucs férjed.

Én a férjed helyében jól megvertem volna a fiam és a volt nejem is. Bébaszni a képüket és jó napot!

Az olyan nőket, mint a férjed exe csak verni lehet. Csak abból értenek.

2013. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Van azért néhány dolog, amit nem érted a sztoridban.

Egyrészt azt írtad, hogy jóval a válásuk után jöttetek össze, másrészt azt is, hogy lehet, hogy igaz, hogy veled megcsalta a volt feleségét. Most akkor mi van?


Másrészt mi az, hogy feltörte a férjed e-mailjét? Mi az a nő, hekker? Mert egy átlag ember max. akkor tudja a másik címét feltörni, ha a jelszó 1234, vagy a gyerek beceneve. Válasszona férjed normális jelszót és nem töri fel az ex.


Az a baj, hogy ilyen csúsztatások miatt az ember nehezen ad igazat neked a többi leírt dologban is.


Egyébként szép kis pár lehettek, akik egymás haját tépitek a bíróságon. Egyik tizenkilenc a másik egy híján húsz.


Egyébként mivel fenyegetőznek? Mert azért az sem mindegy.

2013. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Őrizd meg jól a leveleket: mentsd le!!! És ha érkezik az értesítés a feljelentésről, akkor lesz mivel megvédened magadat. Mondjuk kérdés, hogy miről szóltak a levelek. Ha te is fenyegetőztél, akkor nem igen alkalmasak arra, hogy megvédd magad.

Mindenesetre én kiszállnék ebből, mondhatni bele sem mentem volna. Intézzék el ezt egymás között. Nem fogom senki haját tépni a bíróságon.

2013. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!