Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sürgősen kellene a segítségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgősen kellene a segítségetek mert ez így nem mehet tovább?

Figyelt kérdés
Van egy 2éves kisfiam és már 1 éve nem vagyunk együtt apukával. Az apuka: elég szegényes körülmények között laknak,nem támogatta eddig se a gyermekét 2 év alatt nem sokat mondok 30ezer forinttal ha támogatta,van neki élettársa már ugyanúgy nekem is. A lényeg az hogy édesanyukámnál lakunk a fiammal együtt és most kaptam egy munka lehetőséget külföldön és arra gondoltam hogy van ez a családba fogadás ideiglenesen míg dolgozok csak addig anyukám legyen a gyámja. De ugye az apuka nem egyezik bele. Mit tegyek. Nem voltunk sose házasok,sose érdekelte ugy igazából a gyermeke csak én. Magának akarja a gyermekemet de én nem engedem a putriba.
2013. máj. 14. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Maradsz itthon, a gyermekedért. Semmiféle külföldi meló enm olyan fontos, mint a gyereked. Csak arra várnak, mikor hibázol.
2013. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az apuka nem egyezik bele, akkor két lehetőség maradt,

1. Nem mész ki külföldre

2. Gyámügyhöz fordulsz és tőlük kérsz ez ügyben segítséget.

2013. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed magaddal a gyereked? Nagyon rosszul lesz szegényke :( tényleg. Ne tedd ezt vele.
2013. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 21:24

Ahhoz hogy kivigye külföldre szintén kell az apa engedélye

2013. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na jó, de 2 éves gyereket itthagyni? Ha az unión belülre megy akkor is kell az apa engedélye?
2013. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akkor is kell. Egy ismerősöm járt úgy, hogy Franciaországban szült gyereket, 1 éves volt a kicsi, amikor elválltak. nő haza akart költözni a babával, mert itt a családja, de a pasi nem engedte, sőt, azt is elérte valahogy, hogy látogatóba se jöhessenek, mert akkor majd itt ragadnak, Másfél év pereskedés után tudtak először idejönni egy hétre. Szóval ez elég bonyolult szitu
2013. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és nem lehet az apát valahogy kilőni ezekből a döntésekből?
2013. máj. 15. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet az apát kizárni, mivel ő a gyermek vér szerinti apukája. Gondolj abba, hogy mi történne ha az apuka elvinné magához a gyereket láthatásra, és 6 óra múlva felhívna hogy Németországban vannak, és jó darabig nem mennek haza.. Ahogy az apuka sem viheti ki az anyuka engedélye nélkül a gyereket az országból, így fordított helyzetben sem lehet.

Vagy megoldod hogy az apuka engedélyezze, vagy nem mész ki te sem.

2013. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!