Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az elvált anyák nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvált anyák nem veszik észre hogy az exférjeik előlük menekülnek külföldre?

Figyelt kérdés
Most is van egy ilyen kérdés, hogy nyomozna a nő az exe után. Itthon ha egy kicsit is követnétek a gazdaságo helyzetet, akkor tudnátok, hogy örül az akinek munkája van és a minimálbért meg tudja eresni. De ha még ebből gyerektartást és hitelt kell fizetnie az illetőnek mit tehet?? Halljon éhen? Az elvált anyák meg az utolsó bőrt is lehúznák néha jogosan, de a legtöbb esetben bosszúból az exükről. Miért?

2013. máj. 20. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
A provokativ kérdéseiden már igen átlátnak az emberek. Uncsi a műsorod.
2013. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Mi van, ha az anya is minimálbért keres, és gyereket kell neki eltartania abból a jövedelemből? Egyébként nem vagyok híve az exférjek levadászásának, de tény, hogy sok szülő felejtené el szíve szerint a gyerekét. Szerintem az exférjek nem az elvált anyák miatt mennek külföldre.
2013. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Jelentettelek.
2013. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Jó, én meg azt mondom, azért menekülnek külföldre, hogy ott kint dolgozzanak feketén és ne kelljen felelősséget vállani két hetente hétvégén se a gyerekért.

Na, akkor válaszolj te, ugye igazam van?

2013. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Pl. ne csináljon gyereket az, aki nem tudja eltartani. Azt hiszed, ha házas maradt volna az anyával, akkor se kerülne egy fillérjébe se a gyerek eltartása? A gyerektől nem vált el, csak az asszonytól.
2013. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez a ne vállaljon gyereket ez olyan unalmas válasz már. Pár évvel ezeleőtt minden más volt nem?? A gazdaság is, az ország is jobb helyzetben volt. MOst meg éhen lehet halni. HA tudod előre hogy el fogsz esni akkor vigyázol. A tesómnak is 2 gyereke volt, amikor elváltak is gondoskodott róluk, csak épp kiderült, hogy a kisebbik nem is az övő, de addig meg szinte éhezett hogy eltartsa más gyerekét. Ez fair?? Nem hiszem.
2013. máj. 20. 21:56
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó: az asszonynak sem muszáj gyereket vállani ha a gyerektartás nélkül nem tudja eltartani....
2013. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Baromság. Nagyon sokan mennek külföldre akik nem elváltak, hanem egyedülállók, párok, vagy épp gyerekkel együtt...

Én meg elvált anya vagyok, a gyerekekkel együtt jöttem külföldre. Nem hitel meg aktuális pénzügyi gondok miatt.

Az apa mindenbe beleegyezett, sőt azt mondta, haza ne vigyem őket, amint tud megy ő is.

Ja, és egy fillér gyerektartást nem kell fizetnie.

2013. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De miért feltételezed, hogy a nő jobb helyzetben van, mint a férfi? Ő is örül ha meg tudja keresni a minimál bért és ebből még a gyereket is el kell tartania... Oké, az szánalmas, ha havi több 100 ezres fizetés mellett vadászik a minimálbéres pasira, de nem hinném, hogy ez lenne a magyar átlag.
2013. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha nem a pénzről szólna az egész, akkor miért nem mennek bele az elvált anyák a közös felügyeletbe? Ne kellene senkinek sem fizetnie senki felé!! Ez már nem jó nekik, sőt azt az embert akit valaha szerettek és a ygermekük apja lett lehordanak minden trógernek a bíróságon, hogy nem alkalmas gyereknevelésre stb... miért? Ha közösen vállalták, akkor a válás után is engedjenek.!!
2013. máj. 20. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!