Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik nap menekülnék vissza a...

Egyik nap menekülnék vissza a régi életemhez, másik nap meg már házasságot meg gyereket akarok. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Kor+nem infóval könnyebb lenne válaszolni. :)
2011. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
minden válaszoló nevében kérdezem: milyen a régi életed? Mert annak tudatában könnyebb lenne eldönteni, hogy mi legyen.
2011. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Vízöntő vagy?
2011. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
23/L. Semmi extra a régi élet, csak az a gondmentes "gyerekkor" úgymond. Barátnőzés, bulizás, ha nincs kedvem nem csinálok meg dolgokat, stb. Viszont ha már lesz pici baba, akkor nincs az, hogy pl 11kor kelek fel, mert úgyis csak délután dolgozom. Szóval csak ilyen apróságok.
2011. aug. 21. 16:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Bak vagyok.
2011. aug. 21. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

nem tudom, milyen nagy élmény 11kor felkelni, és érdemes ehhez kötődni-

- de azt tudom, amikor pici gyermek volt a házban - valami aranykori ragyogás töltötte be az otthont-

nagyon fárasztó volt, de visszagondolva életünk legszebb időszaka volt.

(3gyermekes anya)

2011. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát azt hiszem sorstársak vagyunk. Én is 23 vagyok és pár hónapja költöztem össze a párommal. Addig otthon laktam, semmi gondom nem volt, suliba jártam, barátnőztem, buliztam, lustálkodtam, mikor mihez volt kedvem. Most teljesen más az életem. Háztartást vezetek, főzök, mosok, takarítok, el kell tartsuk magunkat, be kell osztani a pénzt, gyüjteni kell az esküvőre, nem költhetem minden pénzem ruhákra és szórakozásra, mint régen. Néha engem is kikakszt. Bár imádom a párom és nagyon jó együtt, néha hiányzik a régi megszokott életem, sokszor lenne kedvem hazamenekülni, lefeküdni a régi ágyamba és csak egyedül lenni. Máskor pedig annyira jó, hogy itt vagyunk egymásnak.

Azt hiszem, természetes ez az érzés ebben az életszakaszban.

2011. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért van, mert most vagy az átmenetben. :) Átmenet tinicsaj-bulik, barinők, lustizás, fiatalság és felnőttnő/feleség-házimunka, házasság, család, gyerek között.

Normális.

Én amikor ilyen átmenetekben vagyok mindig kicsit kiborulok...mintha megviselne a régi "bőr" levetése. De az évek alatt rájöttem, hogy én így dolgozom fel.

Élvezd azt az időt amiben vagy. :)

23N

2011. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En teljessen ugyan ebbe a cipobe vagyok csak fiatalabb vagyok.....neha annyira akarom a babat annyira erzem hogy szuksegem van ra de neha megilyedek hogy uristen vege a lustalkodasnak vege mindennek :(


20/L

2014. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!