Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha nem tartom a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tartom a kapcsolatot apámmal meg a nagyiékkal akkor nem fog apám fizetni gyerektartást?

Figyelt kérdés

Ezzel fenyegetnek h ha nem.megyek akkor amint 18 leszek anya nem kap egy ft-t se.


Nem akarok menni,utálom őket. Apámat meg nagyiékat is. Van barátom meg barátnőim,sokkal szivesebben vagyok velük hétvégente.


Én nem akarok már menni soha többet hozzájuk. Mindig csak szidják anyukámat meg h én is olyan k.urva leszek,mert ez anyám nevelése. Ha nem vagyok éhes akkor is ennem kell,mert ha nem.apám emeli már a kezét h megüt. Ha eszek akkor az a baj h felzabálok ott mindent a k. Anyám.nem b.aszik annyit h jollakassa a belem. Ezt mondják. Elegem van.

Viszont tudom h anyunak szüksége van arra a 12.000ft gyerektartásra.


Ha bemegyek pl a gyámügyre és elmondom mivel fenyegetnek meg hogyan voselkednek velem,akkor is érdemtelen leszek a gyt-re?


Anya azt mondja h ha ennyire nem akarok akkor ne menjek,de tudom h mennyire kell a pénz..


17L


2013. febr. 24. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírósági ítélettel fizetnek, akkor nem tehetik meg, hogy ne fizessenek. Ha nem akarnak fizetni, kénytelen lenne apád bíróságon kérni a nem fizetést. Ott viszont már Te is megszólalhatsz.
2013. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád ezt mondta?


Én semmi pénzért nem tenném ki ennek a lányom. Testi fenyítés , úristen és 12 000 Ft-ért??

2013. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Anya azt mondja h ha nem akarok menni ne menjek... De nem vagyok hülye tudom h sok lenne a 12.000ft kiesés.


Birósági határozat van róla h ennyir kell fizetnie,de apámék azt mondják h ha nem megyek akkor amibt lehet kérni fogja h ne kelljen fizetnie mert érdemtelen vagyok,és addig is minden alkalommal amikor nem megyek fel fogja jelenteni anyámat h akadályozza a láthatást.

Megcsinálja mert régen is volt h nem mentem és jöttek anyámhoz a gyámügyesek h ha nem emged láthatásra pénzbüntetésre kell számolnia

2013. febr. 24. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Amint elmúltál 18, akkor ha nem tartod papival a kapcsolatot akkor apád megtagadhatja a gyerektartás fizetését.
2013. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És ha betöltöm a 18at de még majd tanulok akkor se kell fizetnie?


És ha feljelenti anyámat h akadályozza a láthatást? :S

2013. febr. 24. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell fizetnie a gyermektartást, de így esetleg macerásabb a dolog. Mellesleg tövábbtanulsz, vagy befelyezed az érettségivel?
2013. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát maximum egy OKJ-s képesítésre mennék el csak. Egyetem,főiskola kizárva
2013. febr. 24. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:

18 éves korodig akár mész akár nem kötelező neki fizetni a gyt-t


utána már nem gyerektartás hanem rokontartás lesz amit ha um érdemtelen vagy akkor nem kell fizetnie

azt neki kell bizonyítania h Anyukád nem enged el

2013. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Amig kiskorú vagy, addig köteles anyád biztositani a láthatást, mert különben megbüntethetik. Ezt el tudod kerülni, ha bemégy - akár anyukáddal együtt - a gyámhatóságra és ott elmondod, hogy miért nem akarsz menni.


2. Viszont a gyerektartás csak 18 éves korig jár, addig azt fizetnie kell a tartásra kötelezett szülönek akár a saját megélhetése terhére is.


3. 18 éves kortól rokontartás a hivatalos megnevezés, a szülö kérheti, hogy ne kötelezzék arra, hogy ezt fizesse, ha a saját megélhetését veszélyezteti, illetve ha a gyerek érdemtelen rá, pl. mert nem tartja a szülövel a kapcsolatot.

2013. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!