Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek? A feleségem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attilasz kérdése:

Mit tehetek? A feleségem a gyerekelhelyezési tárgyaláson azt mondta, h:"ha nem mondok le a lányom felügyeleti jogáról akkor ugyan úgy nem vagy csak szinte semmit nem láthatom a lányom"sajnos belementem a lányom miatt. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 17:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ügyvéd előtt papíron mondtál le róla? A lányod érdekében mondtál le róla? Ezt hogy érted?? Esetleg megtámadhatod, de mivel aláírtad, nagyon kemény menet lesz..
2013. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kar volt, mert a biróság meg ítélte volna a normalis lathatast.
2013. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Tárgyaláson mondta, mit írtál alá, ki előtt?
2013. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Te èsznèl vagy? Mi az hogy nem láthatod? Azèrt mert õ azt mondja? Ha ìtèlnek neked felügyeleti jogot akkor fejen is állhat de nem tilthat el. Ès mi ebben a lányod èrdeke amúgy? Hogy egy ugyanolyan szemèt hárpiát nevel belõle mint saját maga? A lányodnak ha felnõ nem ez fog lejönni, hanem az hogy ilyen könnyen lemondtál rôla.
2013. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem. A bíróságon a Bíró elött mondta, ezt. Eddig csak szombatonként láthattam 4 órára egy gyerekjólléti központban , mert azt mondta sosem foglalkoztam a gyerekkel. Amit bebizonyítottam, hogy nem igaz. De annyit hazudozik össze, hogy képtelenség mindent megcáfolni. Csak azt tudom bebizonyítani, hogy a lányom ragaszkodik hozzám és hogy gondoskodóbb szülő vagyok mint Ő
2013. máj. 26. 17:29
 6/23 A kérdező kommentje:
Eddigi 10 hónap alatt többször jelentett fel, mert elhoztam a lányomat tőle :D (1-2 nap). Azért tűnt jobbnak talán, mert így többet láthatom és nem egy ellenörző szervnél játszhatok vele.... És nem kell a nejemnek ott lennie. Egyszerűen megőrülök attól, hogy nem láthatom akkor amikor csak lehet. Eddig a tárgyalásig közös felügyeleti jogunk volt, de volt, hogy 8 hétig eldugta a lányom. Hogy őszinte legyek mindenbe belementem volna már, hogy lással. 2 és fél éves.
2013. máj. 26. 17:37
 7/23 anonim ***** válasza:
Most mégis lemondtál róla, holott a bíró megítélte volna a rendes láthatást...
2013. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Amikor eldugta a gyereket 8. hétig na akkor kellett volna gyerekrablás miatt feljelenteni. Ne legyél hülye, ne hagyd magad.
2013. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A Bíró normális láthatása a következő:

Fokozatosság elve....

-2 hetente 1 szombat fél nap

-majd 2 hetente szombat vasárnap....


és egyszer majd eljutok odáig, hogy egy teljes hétvégére megkapom.


Kérdem Én. Mit csináljak a lányom nélkül 2 hét között? Ez az állapot kibírhatatlan.


Amikor 8 hétig eldugta nem számít. Legalábbis nálunk a tárgyaláson senkit, még a bírót sem akasztotta ki.

2013. máj. 26. 17:49
 10/23 anonim ***** válasza:
Mert nem jelentetted fel, van ügyvéded?
2013. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!