Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 6éve váltam.2gyerekemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6éve váltam.2gyerekemre megállapodtunk 20ftban a bíróságon. Emeltethetem az összeget? V. feleségem jelenleg a családi pótlékból él. Született egy gyermeke mástól vele is él.

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 12:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem elírtad!

20ft semmi! Nem 20000ft?

2013. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
persze. Ez nagyon szép, hogy ilyenre gondolsz, ebben a helyzetben is :-)
2013. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Miért kellene bírósági határozat arról, ha te magad kicsivel több pénzt küldenél? Max tedd el a csekkeket arra az eshetőségre, ha valami miatt vita támadna köztetek. Nem szükségszerű, de előfordulhat ilyen is az életben.
2013. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Miért kellene emeltetni az összeget, ha normálisak vagytok:) Én is elváltam 4 éve, van egy bírósági határozat, hogy legyen valami, egyébként meg úgy oldjuk meg ahogy akarjuk a pénzt is, a láthatást is.
2013. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
És azért emelnéd, hogy az új gyerekét is el tudja tartani?
2013. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Lehet, én értem félre, de: te fizeted, vagy te kapod a gyt-t?
2013. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
5: persze 20ezer forintból még van húszat el lehet tartani a közös kettőn kívül:) Most komolyan, ez milyen kérdés volt. Az a 20 ezer kevés két gyerekre, szóval érdemes többet adnod. Nem feltétlenül a volt feleségednek, hanem rájuk költeni. Bár nem tudom mennyit keresel kérdező, vagy hogy ezen felül adsz e. nekem egy gyerekem, de 20-20 ezernél azért jóval többet kell rá költeni. Bár hozzátenném, nekem nem ad az exem pénzt, hanem ő vesz meg/fizet ki neki dolgokat, mert így állapodtunk meg. Ezért írtam korábban is, hogy nem kell bíróságra szaladgálni, meg lehet oldani négyszemközt is.
2013. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A két gyereket én nevelem és ő fizet 20ezer-ft ot.próbáltam beszélni vele a válasz majd ha jobban áll anyagilag
2013. máj. 27. 12:44
 9/24 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: Azért kérdeztem, mert a kérdező azzal indokolta az emelést, hogy a volt feleségnek gyereke született valaki mástól, meg különben is a családi pótlékból él. Nem értettem a magyarázatot, de természetesen én sem gondolom, hogy ennyiből olyan nagyon sok mindent lehet venni, csak a magyarázat nem tiszta, és nem logikus számomra. Nektek igen? - kedves többiek.
2013. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem dolgozik, akkor nem fogják emelni.
2013. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!