Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Emeltethetem e 5 év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emeltethetem e 5 év után a gyerektartás díjat?

Figyelt kérdés

% éve volt a tárgyalás,ahol havi 5e ft ot állapitottak meg.

Apuka le van nyugdíjazva,de a családi körülmények igenis nagyon jók!

Kérhetem e a gyerektartás dij emelését?És ha igen ,hogyan?Köszönöm


2011. okt. 11. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd, max elutasítják.
2011. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérj de szerintem más juttatásokat is meg kellene próbálnod..Szoctám,lakhatási stb...
2011. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

Évi szinten 2x kapok 5000ft/2 gyerekre támogatást,és az óvodában nem kell fizetnem az étkeztetést.Mást nem kapok.

Albérletben vagyok,és most járt le a munkanélkülim,de nem találok olyan munkát ,hogy a gyerekeket vinni,és hozni tudjam az óviból,segitségem meg nincsen sajnos:-(

2011. okt. 11. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Családi körülmény nem, csak a saját jövedelem számít...

Az, hogy gazdag apuka, anyuka az nem az ő jövedelme.

Ettől még adhatna többet, annak nincs akadálya, ez meg személyes viszony és a gyerekhez való hozzáálláson múlik...

2011. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A nyugdíjakat elvben emelték minden évben, tehát igenis hozzájárulhatna jobban.


Bár ha csak rendszeres szoc járadéka van (nyugdíjszerű ellátás), nem biztos, hogy sikerül.

2011. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A gyámügyön azt mondták nekem minimum a 15 e ft meg kellene kapnom,még akkor is ha az apa megélhetése veszélyben van.

Ugy tudom havi 38 e ft körül kap.

Nem tudom mit csináljak.

Itt a nagymama is rafinált,én nevelem nehezen az unokáját,és még ő fenyeget bemegy a gyámügyhöz és elveteti tőlem,mert nem tudok mindent megadni neki:-(

Ha csak 5 e ft kapok???Tisztességben nevelem,és velem sincsenek gondok,csak játsza a nagyasszonyt,mivel vállalkozása van.72 éves.a mama.

2011. okt. 11. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a férjednek 38 000 Ft jár havonta, akkor az a 10 000 Ft bőven jó ehhez a pénzhez képest.

Attól, hogy gazdag az anyja, ő nem lesz az és ez a bíróságot hidegen hagyja.

Miért nem bízod rá a gyerekeket, amikor nem érsz rá?

Csak az apjuk. Vagy akár a nagyanyjukra, bár ő vállalkozó biztosan nincs ideje. Esetleg a te szüleid, vagy a volt férjed édesapja?

Elhiszem és sajnálom, hogy veled nem valami jól viselkednek, de a gyerek azért csak más kategória.

2011. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5 e ft kapok,és nem tizet:-(

Az én szüleim vidékiek,nem tudnak segiteni,és még dolgoznak ők is.

Apa nem vűlalja el,nincs türelme a gyerekekhez:-(

2011. okt. 13. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!