Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Más férfi is ezt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is ezt mondja a gyereke anyjának?

Figyelt kérdés

hogy ha szétmegyünk soha többet nem lehet palid,ha megtudom megöllek vele együtt :O


de persze ő csajozhat


2013. máj. 30. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

ilyet szerintem egy buta ember mondd.

megérdemlik egymast ha összejöttek.

2013. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pfff...no comment.

Ha ilyet mondana, kiröhögném (és nagyon elgondolkodnék rajta, hogy ki mellett kötöttem ki)..........

2013. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak azok akikkel valami nagy baj van...Nincs joga megtiltani,hogy "pasizz" ha már nem vagytok együtt akkor meg főleg.Semmi köze a dolgaidhoz (elvileg).
2013. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmezem, hogy még együtt vannak. Mondjuk hogy minek, az jó kérdés...
2013. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Már a gyereke anyja vagy, vagy még csak tervezitek a közös gyereket?

Ha még nincs gyerek, akkor tipli gyorsan egy ilyen hatalommániás, egoista, beképzelt f@sz mellől.

Ha megvan a gyerek, akkor is gondolkozz el, hogy kell-e ez neked...

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, az első 3 hét után én is megkaptam egy hasonló szöveget, ami úgy indult, hogy "olyan szép kis arcod van, nem szívesen törném össze, úgyhogy ehhez tartsd magad, hogy mit csinálsz és mit nem".

A kapcsolat 3 hét és 1 napig tartott.

Ilyet normális ember nem mond, de még csak nem is gondol.

2013. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nyilván tudod a választ... érdemes volt neki gyereket szülni,mert az ezzel fenyegetőzők egy része meg is csinálja :-(
2013. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már két ember szétmegy,mindkettô azt tesz az életével amit csak szeretne....a másiknak beleszólási joga nincs!Ha az egyik fél ilyet mond a másiknak....igen elgondolkodtató lenne -legalábbis nekem- ,hogy hogyan kerültem egy ilyen ember mellé...
2013. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ismerős nekem is ez a mondat... :(
2013. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem nem mondta de a szakitás után elkeztem ismerkedni és mikor megtudta megvert!
2013. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja és nekünk gyerekünk se volt és még házasok sem voltunk!
2013. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!