Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek minden férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden férfi egyforma abbol a szempontból, hogy ha hiányzik nekik a szex akkor mindegy kivel és keresnek valakit?

Figyelt kérdés
Szaisztok! Szakítottunk a párommal három hete,és megfordult a fejemben, hogy már lehet meg is csalt? Szerintetek mitől függ,hogy megcsal vagy nem??
2013. márc. 13. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha szakítottatok, akkor az már nem megcsalás.

Az ember személyiségétől függ. (szerintem)

2013. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Igen persze, tudom az már nem megcsalás, csak nekem még annyira friss a dolog,hogy nekem még így jut eszembe.
2013. márc. 13. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:

szakitás után más karjában nem csak a férfiak vigasztalódnak.


Nem mindegy az már neked?

Az már nem megcsalás.

Ha ő hamarabb túlteszi magát rajtad,hát tegye,mit érdekel?

Nem működött,kész.

2013. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Hogy csalna meg, ha szakítottatok? Akadj le a témáról és foglalkozz a saját dolgaiddal, jesszus...
2013. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Több fajta ember létezik.

Van aki hamar túlteszi magát (pl 3 hét) valószínűleg nem is szeretett soha, van aki beleveti magát egy másik kapcsolatba és látszólag jól van, de igazából nem tudja elfelejteni a másikat, hiába van neki új. Így becsapja magát, és az aktuális partnert.És vannak akik nem vetik bele magukat mert tudják hogy az nem megoldás. És akkor kezdenek új kapcsolatot ha tényleg úgy érzik lezárták a régit. És van akit a bosszú hajt és csak azért is megmutatja. De egyébként ezeket a nők is alkalmazzák nem csak a férfiak.

2013. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Az embert (többek közt) az különbözteti meg az állatól hogy tudja a vágyait kontrolálni.


De ha szakítottatok akkor azt csinál amit akar .. nem kell neki a te lelkeddel foglakozni - te ugyanugy.

2013. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: nem minden férfi ilyen, nekem még egy ilyen pasim sem volt akinek mindegy lett volna kivel szexel mikor rátör a vágy... én így válogatok pont, nekem egy érző emberi lény kell, nem egy olyan pasi akit a farka irányít.
2013. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik pasi ilyen, sokban függ a személyiségétől.


Amúgy meg ne foglalkozz vele, hogy lefeküdt-e már más csajjal. Szakítottatok. Még ha nem is tetted rajta túl magad, ez már nem te rád tartozik!!

2013. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi egyforma. De ha egy férfinek nem kell a szex, akkor az nem is férfi. Ha pedig ezt nem kapja meg a házasságban, akkor az nem csak a férfi hibája.ű

Viszont a férfiak többségének egyáltalán nem mindegy hogy kivel.

2013. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!