Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy tudom leállítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom leállítani az exemet, hogy ne zaklasson minden hónap 1-től 15-ig minden nap a gyerektartás miatt. Mindig megkapja rendesen. Nem szeretném bevonni a rendőrséget, de tanácstalan vagyok. Tanács?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Cserélj telefonszámot, és neki ne add meg. Majd észreveszi, ha 15-én rákerül a bankszámlájára.
2013. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ne vedd föl, nyomd ki, ha hív, SMS-ekre ne válaszolj. Ha nem lesz foganatja, abbahagyja. :)
2013. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóakkal.

Egyszerűen ne reagálj semmire.

Redukáld le a kommunikációtokat nullára.

Előbb-utóbb csak leszokik róla...

2013. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi van pontosan az ítéletben?
2013. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Picit sántít ez a történet... Ha minden hónapban időben megkapja a megfelelő összeget akkor miért zaklatna ?!
2013. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a tel számot megváltoztattam,letiltottam a facebookon,most a lányaim facebook-ján üzenget és ezt csinálja 2 éve.a végzésben minden hó 10-e szerepel és meg is kapja.
2013. jún. 13. 23:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor még is mit akar ? Mi az indoka ?
2013. jún. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik nem normálisak, és az jelenti az örömöt számukra, ha valakit bosszanthatnak. Biztos mindenki hallott már olyanról, hogy a szomszéd átdobálja a szemetet a másik kertbe, hogy valaki hívogatja a másikat késő este, hogy indok nélkül megkarcolják valaki autóját reggelre ismeretlenek, vagy épp kiszúrják a kerekeit... Nem tudhatjuk a részleteket, de el tudom képzelni, hogy az ex így kívánja bosszantani a volt párját.


Nem akarok ítélkezni, csak azt írom le, hogy igenis van olyan, hogy valaki észérvek nélkül, csak a másik piszkálása miatt tesz valamit.

2013. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu. Párom exfelesége is hívogatta már 2-án páromat, hogy azonnal adja a gyerektartást.Mikor mondta, hogy 10-én kap fizetést és akkor megkapja (hozzáteszem, minden hónapban megkapta előtte is időben és a határozatban is 10-e van megadva határidőnek) teljesen kikelt magából, ordítozott, hogy párom inkább dögölne meg, akkor kapna a gyerek árvaságit... Ugye nem kell elmondanom miért is váltak el :)


Amit tehetsz, hogy egyszerűen nem veszel tudomást a hülyeségeiről, így ha látja, hogy nem bosszant vele, talán megunja.

2013. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Márpedig nincs más megoldás, mint feljelenteni zaklatásért.

Az ilyeneket más nem igazán rettenti el. Ha most ez hagyod, gondolj bele mit csinálna, ha nem tudnál fizetni egyszer. Ha határidőre mindig kifizeted, akkor nincs joga zaklatni téged.

2013. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!