Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közös megegyezéssel válunk. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös megegyezéssel válunk. A gyermekelhelyezés az egyetlen, amiben nem értünk egyet. Hogyan oldjuk meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
A férjem szeretné, ha közös felügyelet lenne, azaz, 2 hét nála, 2 hét nálam. Ezzel nem is lenne baj, ha megfelelően tudna gondoskodni a gyerekekről. Szerinte ez nem probléma hiszen tökéletes apa, szerintem viszont a gyereknevelés nem merül ki a közös játékban. Én jobban örülnék, ha a gyerekek nálam lennének elhelyezve és ő akkor látná, vinné el őket amikor csak akarja, persze az ésszerűség határain belül. Ebbe viszont ő nem akar belemenni.
2013. jún. 20. 17:34
1 2
 1/14 papa777 válasza:
100%
Ha nem tudtok megegyezni, akkor sajnos bíróság, de gondolom ezt nem akarjátok, de ha nincs megegyezés, akkor muszály.
2013. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a gyerekeknek is a legjobb a közös felügyeleti jog. Próbáljátok ki megegyezés előtt, max ha nagyon nem működik telefonálnak a gyerekek és haza viszed őket.
2013. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Majd biztos telefonálnak a gyerekek, hogy "apu megint gyorsétteremből rendelt kaját, most focit néz, és sörözik, mi meg zsírkrétával rajzolunk a falra, ANYUUUU vigyél haza!!!". :D



Ha nem megy máshogy, akkor bíróság.

2013. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
A gyereknek a legrosszabb pszichésen a közös felügyeleti jog. Neki fix, stabil otthon kell és az egyáltalán nem ugyanaz azzal, hogy mind a kettő szülőnél otthon van úgymond. Sokkal jobb, ha egy előre egyeztetett meghatározott időszakban elviszi a gyereket.
2013. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tapasztalom, látom, gondolom, hogy a közös felügyelet a legrosszabb a gyereknek!
2013. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy fő próba mikor te egyáltalán nem segitesz mert hosszútávon csak úgy müködik ha ő megoldja a napi hurcolást, az esetleges 1-2 óra ücsörgést a dokinál, a szüneteket...

Vajon a fönöke hosszútávon engedné hogy fél órával korábban lelépjen a melóból hogy odaérjen 4 re a napközihez,

ha bejön a + munka és túlorázni kell, meg tudja oldani? Nyilván nem hívhat téged azzal hogy ugyan elváltunk éljük a saját életünket de 3-4 órára ugorj fel a lakásomba rendezed a gyereket és az én kozos alsómat is mosd ki a gyerekek cucaival...

2013. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van.

Barátnőm is így csinálta, apuka persze felsült az első buktatónál, most már nem viszi a gyereket, csak ha "muszáj", kb az ötödét annak, amit a bíróság megítélt neki és folyamatosan csökken.

2013. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

"Majd biztos telefonálnak a gyerekek, hogy "apu megint gyorsétteremből rendelt kaját, most focit néz, és sörözik, mi meg zsírkrétával rajzolunk a falra, ANYUUUU vigyél haza!!"


Már megint ki lett sarkítva a példa, mi értelme ennek. Mondjuk amikor annyi anyuka tud itt hülye bugyuta kérdéseket feltenni gyereke mellett és órákig válaszolgatni akkor miért baj ha ez helyett az apa focit néz, persze nyilván az apának is arra vágyik hogy a gyereke kidekorálja a falát nagyon életszerű.

2013. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: meg kell kérdezni a gyerekeket, hogy kinél szeretnének lakni!
2013. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is tartsatok próbát. Vagy beletanul és akkor megoldódik, vagy rájön, hogy egyedül nem tud megküzdeni azzal, hogy másnapra ünneplő blúzt vasaljon, verset kérdezzen ki, vagy ha lebetegszik a gyerek, akkor ő ne menjen dolgozni.
2013. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!