Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Pár éves kislány, szülök még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éves kislány, szülök még élettársnak sincsenek bejegyezve, de együtt élnek, a kisgyerek az édesapa nevén, "kié a gyerek válásnál"?

Figyelt kérdés
Megromlott a kapcsolatunk, nem megy tovább együtt, a párom viszont fenyegetőzik, hogy én innen a gyerekkel nem megyek sehova, nélküle mehetek...Ilyenkor mi a menete a gyermekelhelyezésnek? Mint édesanya (van rendes munkahelyem, el tudnám tartani magunkat), ilyenkor mennyi esélyem van arra, hogy elveszik tőlem a lányomat??? Ugye minimális, vagy nincs is?
2013. jún. 28. 12:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt magyarázza meg nekem valaki, hogy itt miért hiszi azt sok kérdésbe, hogy gyerekelhelyezésnél számít, hogy házasok vagy sem. Ilyen alapon akkor az anya sem volt házas, és neki sem ítélnék a gyereket?
2013. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
Hát szerintem az nyeri, akinek jobb az ügyvédje! Ez ma Magyarország kérem.
2013. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
Sokaknak nem tetszenek a válaszok...érdekes
2013. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én mindenkinél a zöld kezet nyomtam, mert segítség volt olvasni, és okos ötlet, hogy ne forrófejűen kapjam magam, hanem ügyvéd. Én nem gondoltam azt, hogy ha nem vagyunk házasok, akkor nincs joga a gyerekhez, remélem nem nekem írtad.
2013. jún. 28. 13:07
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!


Írok üzenetet.


Egy Sorstárs !

2013. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságba írtam, mert sokszor írják, és nem értem mi köze a gyerek szülő kapcsolatnak a szülő szülő kapcsolatoz ilyen szinte.
2013. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Én erről a fenyegetőzésről, Hogy majd meglátjuk!- felvenném hangrögzítőre. Biztos van telefonod ami felvesz. És kérdezném a bírót, hogy egy ilyen zsarnoknak akarja ítélni a gyereket? Azt is így neveli majd, hogy fenyegeti és hasonlók, ha valami nem úgy van, ahogy apuci elképzelte? Ez egy kis dolog, de döntő lehet, ha úgy látják mindketten alkalmasak vagytok.
2013. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bubuc válasza:
100%
Nagyon jô válóperes ügyvédet fogadtam anno, aki elôtte 20 évig bíróként praktizált. Ó is azt modta, hogy azért ítélik meg az esetek 85%-ban az anyának a gyereket, mert az esetwk túlnyomó részében az apák nem kérik a náluk törtènõ gyerekelhelyezést.
2013. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!