Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most a lelkiismeretemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a lelkiismeretemre hallgassak, vagy maradjak ki az egészből?

Figyelt kérdés

Nagynéném és nagybátyám válik. Nagynéném a vérszerinti rokonom közülük. Nagybátyámmal furcsa a kapcsolatom... 2 esetre emlékszem, amikor túlzott szexualitással fordult hozzám, de ekkor már nagyobb voltam, nagy valószínűséggel pici koromban is történhettek dolgok, de még nem jutottam el odáig lelkileg, hogy hipnózisra menjek vagy ilyesmi, egyébként pedig nem emlékszem semmire (egyébként semmi másra sem emlékszem, voltak más bajok is). Biztos, hogy történt velem valami, de mivel nem emlékszem semmire, akár csak feltételezés is lehet... Két esetre emlékszem, de akkor már 10 éves voltam.

Na most, van egy lányuk, 12 éves. Pillanatnyilag az apjánál akar maradni (Iphone4, 30 ezres cipő...hát persze, hogy ott akar). DE ÉN EZT NEM AKAROM.

Viszont minderről nem nagyon tud senki, csak anyám, de ő is szkeptikusan áll hozzá. Még én magam is, mert csak az utolsó 2 esetre emlékszem.

Szóval a kérdés, hogy mondjam el, és vállaljam a következményeket (pl. hogy nem hiszik el, nem lehet bizonyítani, rágalmazás, vallatás, stb.), amire a pillanatnyi élethelyzetemben baromira nincs szükségem, de mégis... Vagy csöndben maradok, és reménykedem. Na, melyik?

Bocsi, ha zavaros, zavaros vagyok én is...

Mi van, ha elmondom, és nem is igaz? Ha csak képzelem, rosszul emlékszem?


2013. jún. 28. 22:20
 1/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és értelemszerűen lány.
2013. jún. 28. 22:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy benne 100 százalékban biztos, akkor hagyd...amúgy ha 10 éves korodban történt, tisztán kellene emlékezned, mert valószínűleg nagy traumát okozott volna...
2013. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha elmondod, és nem is igaz, akkor értelemszerűen hazudsz és rágalmazol (nem bántani akarlak, de ezt abban az esetben így hívják).

Ha viszont igaz, tényleg fennáll a veszélye, hogy a saját lányát is zaklatni fogja - ha eddig nem tette.

Nyilván nem akarod részletesen leírni ide, mi volt az a túlzott szexualitás (fura megfogalmazás egyébként, hiszen vagy zaklatott, vagy nem), de ha anyukád tud róla mindent, és ő nem hiszi, hogy megtörtént, akkor nem lehet, hogy csak félreértettél valamit?

2013. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra már tisztán emlékszem. Legutolsó alkalommal leütöttem egy székkel, az volt az utolsó eset. Hogy kiskoromban mi történt - akárki is csinálta -, arra pedig pont a trauma miatt nem emlékszem. Vannak jelek, érzések, emlékbetörések, de konkrét emlék nincs.
2013. jún. 28. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom, egy szóval sem mondom, hogy nem zaklathatott a nagybátyád!

De ácsi... hogy kiskorodban mi történt veled, ahhoz nem kell trauma, hogy ne emlékezz rá pontosan, az embernek nagyon kevés tiszta emléke van kiskorából, a többi bizony töredékkép. Ha viszont te azt állítod, hogy nem emlékszel rá, történt-e valami egyáltalán, vagy csak képzeled, DE a trauma miatt nem emlékszel, hát az ... az erős ellentmondás, és ÚGY HANGZIK, mintha az egészet csak kitaláltad volna, hogy rágalmazz valakit.

Ha el akarsz valamit mondani erről valakinek, szigorúan csak a tényeket mondd el, azt amire tényleg emlékszel, különben még azt sem fogják elhinni, ami biztosan megtörtént.

2013. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leütötted egy székkel, de hipnózis kell? Szeintem kamuzol
2013. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 évesen leütötted egy székkel...elég kis vasgyúró lehettél :D :D
2013. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és most biztosan elromlott a hinta a játszótéren, hogy ilyen sztorikkal szórakoztatja magát...
2013. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel most válnak, én nem hozakodnék elő vele. Ha így volt és szeretnéd megosztani ezt velük miért nem tetted meg korábban? Most akár kitalációként is hathat a dolog, mégha igaz is. Majd ők eldöntik kinél lesz a gyerek, ez a ő belső dolguk.Nem jó bárkinek ilyenbe avatkoznia. Mindenki osztja az ész váláskor. A szüleim esetében is így volt. Ha anyukád is tudott a dologról akkor már réges rég kellett volna ezt tisztáznotok. Nem most.
2013. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!