Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szívemre hallgassak vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre hallgassak vagy az eszemre?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt. 3 évet anyuméknál laktunk, aztán egyszer szét mentünk. Ő albérletbe költözött, újra összejöttünk 2 hónap után. Nem sokára terhes lettem, ez volt tavaly előtt februárban, 2011-ben. Akkoriban is előfordult már, h volt, h 1-2 napig nem tudtunk mit enni. Sokszor kiborultam ez miatt, h h lehet így élni, miért nem keres normális munkát. Meg persze a legfontosabb miatt és a legfontosabb kérdésem az volt, h ha meg lesz a baba akkor is ez lesz. Azt mondta, h nem az más lesz. Okés, hittem neki. Most már 1 éves elmúlt a fiam és 2. napja, h nem tudunk mit enni. Nagyon ki vagyok borulva. Nem ilyen családból származom... Párommal nincs baj, rendes normális ember. Nem iszik, nem cigizik, nem jár el sehova. Szeret minket. Sokszor volt, h hozott egy száll rózsát, vagy egy bon bont, csak csupán kedvességből. A szexuális életünk is nagyon elapadt az elmúlt 2 évben, biztos, h az anyagiak miatt... De nem értem akkor sem, h miért nem megy el dolgozni. Már rákérdeztem és azt mondja, h kellene neki legalább 300ezer, h beruházasson egy csomó szerszámot, erre én mondtam neki, h ha itt ül a seggén nem fog a sült galamb a szájáa repülni, meg kell azért dolgoznia...

Köszönöm annak aki elolvassa és főleg, ha még válaszol is.



2013. jan. 4. 11:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedre hallgass mindig, ne a szívedre, mert akkor megszívod!
2013. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én havi 60at kapok, de az elmegy az albira, meg a fiam pelenkázására... És ennyi :(
2013. jan. 4. 11:21
 3/33 anonim ***** válasza:
90%

Eleve nem értem, ha nem dolgozik, akkor minek szültél, miért nem védekeztél. Ilyen helyzetbe gyereket szülni nagyfokú felelötlenség a TE részedröl is.


Most a legokosabb, ha elmégy TE dolgozni és eltartod a gyerekedet, a barátodra meg ne számits, minél elöbb külön mégy töle, annál jobb.

2013. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha a szívedre hallgatsz, előbb-utóbb éhen halsz te is, és a gyereketek is. Így a másik megoldást javaslom.
2013. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá teszem, h a fiam imádja az apját, feléje is van szeparációs szorongása, ezért is nehéz. Nem tudnám elképzelni, h az apja nélkül nőjön fel :(
2013. jan. 4. 11:23
 6/33 A kérdező kommentje:
Akkoriban volt neki egy normális munkája, ezért is... Meg már el vállt és van egy 12 éves lánya. Ők jól éltek, nem gondoltam volna, h mi ilyen helyzetbe kerülünk, főleg, ha meg lesz a baba.
2013. jan. 4. 11:25
 7/33 poet1 ***** válasza:
57%
Házasok vagytok? Mert akkor kötelezhető eltartásra. Nem dolgozik? Meg ennyi pénz kell? Ha jól értem valami vállalkozáshoz? Kicsiben kell kezdeni a pénzkeresést,a gyerek érdekei a legfontosabbak. Ha szeret téged,mutassa meg azzal,hogy dolgozik! Éhezés? Nem is kérdés,mire hallgatnék,ha a gyerekemmel emiatt nem lenne étel!
2013. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A fiamnak meg van mindene, ő kap enni normálisan. Csak ugye nekünk nem jut semmi. Ma is 3 szelet kenyeret ettem. Mert volt 230.-unk amiből tudtunk venni 1 kenyeret. De a fiam nem éhezik. Csak mi.
2013. jan. 4. 11:31
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm ugyanebben a helyzetben volt, és visszament dolgozni. A férje elvált tőle, keresett magának egy másik csajt, és most azzal éheznek...



A férjeddel veszekedj, amíg észre nem tér. Ezt még lehetne, ebben a helyzetben, szerintem.

2013. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ja és mi nem vagyunk házasok.
2013. jan. 4. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!