Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet abból probléma a gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból probléma a gyermekelhelyezésnél, hogy az apuka minden nap "idegenre" bízza a 2,5 éves kislányt?

Figyelt kérdés

Anyukának se munkája, se lakása, se dolgozni, se tanulni nem akar, csak vásárolngatni, bulizni, szórakozni. Az apukának ebből elege lett és hazaküldte a szüleihez (akik nem fogadták be), de a közös kislányukat nem engedte elvinni, ideiglenesen nála van elhelyezve. Mivel ő napi 9 órában dolgozik, a kislányt pedig nem vették fel bölcsibe, egy gyerekkkori barátnőre bízza minden hétköznap a kicsit. A barátnő stabil házasságban él, 2 kicsivel van otthon GYED-en, nem okoz neki gondot a gyerekfelügyelet, ráadásul a kislány nagyon jól érzi magát náluk.

Az anyuka azzal fenyegetőzik, hogy el fogja venni az apukától a gyerekeket, mert nem tud vele mit kezdeni napközben és idegennek passzolja le minden nap, míg ő egész nap otthon tudna vele lenni.


2013. júl. 1. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha logikusan nézzed, anyukának is el kéne menni dolgozni és akkor ő is másra bIzná.
2013. júl. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
2,5 éves kislányokat csak nagyon nyomós indokkal szakítanak el az anyjuktól, és az általad felsorolt okok nem olyanok, főleg, hogy azért eléggé átjön rajta, hogy elfogult vagy az apuka irányába.
2013. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha két és fél éves a gyerek akkor még gyesen van az anyuka nem? Otthon sem csinált semmit sem? Nekem kicsit bűzlik a történet, olyan nincs, hogy az egyik jó a másik meg rossz.
2013. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Az ilyen anyára NEM bíznék egy gyereket sem! Ha nála lenne a gyerek, miből tartaná el, hol lakna vele? Nem elég egy gyereknek, hogy az anyukával van, de nincs mit enni neki.

Az, hogy az apuka nincs vele egész nap, természetes. Ha bölcsibe adná a kicsit, akkor sem lenne vele.

Igaz, hogy a bírónők többsége nem a gyerek érdekeit nézi, hanem az anyáét. Ha kap tartásdíjat, meg a családi pótlékot, akkor abból ő is megtud élni!

2013. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, bizonyára elfogult vagyok, mert én vagyok az, aki a kislányra vigyáz napközben. Születésétől kezdve elég sokat volt nálam a kicsi, mert amíg nem váltak szét útjaik, az anyja is gyakran hagyta nálam a kislányt, csak akkor még nem voltam "idegen". Amikor kiesések után előkerült, mindig tudta, hogy hol kell keresnie a lányát.

Az anyuka elmondta nekem is, ő úgy képzeli, hogy az apuka kiköltözik a lakásból, azt átadja neki és a kislánynak, természetesen a költségeket (rezsi, élelmiszer...) továbbrais apukának kellene fizetni, hiszen vállalta a gyereket és ilyen esetben ez így szokás.

Azért szerintem az elég nyomós indok, hogy bulik után rendszeresen kórházban köt ki, mert úgy kiüti magát vagy néha napokra eltűnik és még csak nem is emlékszik, hogy mit csinál. Több rendőrségi ügye is van. Ilyen emberre, még ha anya is, nem hiszem hogy rábíznának egy gyereket.

Igen, gyes-en volt, de ha jól tudom, az ideiglenes elhelyezés miatt le kellett mondania róla.

Az apukának leginkább az a bűne, hogy gyereket csinált egy nőnek, akit csak 2 hete ismert, aztán azt hitte, a gyerek miatt majd egy család lesznek. Az ő apja lelépett mikor még kicsi volt és azt mondta, ő ezt nem teszi meg a saját gyerekével.

2013. júl. 1. 08:03
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy anyuka megkapná és az már jó jel, hogy ideiglenesen apánál van elhelyezve. Az már külön vicces, hogy apukának szerinte át kéne adni a lakást és a megélhetésükhöz szükséges pénzt, ő mit csinál, gondolja szült egy gyereket és megáll a világ, neki már semmit nem kell csinálni?
2013. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De meg milyen sok ilyen anyuka van... Gyerekhez automatikusan jar minden :) na persze... Nem ertem ezeket a noket, plane ha meg nem is foglalkozik a gyerekkel, nem hinnem h 1buli sokkal fontosabb... Jo menjen neha, de ne a gyerek rovasara.... Azt meg vegkepp elitelem ha par het utan terhes lesz... Egy gyereknek stabil kapcsolatba kell(ene) megszuletnie... Nem lenne ennyi valas sem...
2013. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A történet tanulsága, hogy ha már mindenképpen le kell feküdni 2 hét ismerettség után egy nővel, akkor húzzunk gumit.
2013. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hisz. Hisz ilyen alapon akkar a bölcsik be is zárhatnának.
2013. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom, nem válasz a kérdésre, de aki szórakozni, bulizni, féktelenül tombolni akar (akár azért, mert még nem élte ki magát, mert pl. annak idején nem engedték neki a szülei, szigor alatt tartották), az nem azért a tízfillérért, de minek szül gyereket még? Legalábbis addig minek szül, amíg nem tombolta ki magát!A gyerek nem egy plüssmaci, vagy egy kutya, akit magára lehet hagyni...!!!
2014. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!