Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan sikerülhet feldolgoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerülhet feldolgoznom, hogy párom megcsalt?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ilyen helyzetben. Egyik nap gondolta és elmondta nekem, hogy viszonya van valakivel, aki csak úgy mellékesen a legjobb barátnőm volt. Ráadásul teljesen nem érdekli, hogy van egy fiúnk, akinek tartozom magyarázattal a történtekről.
2013. júl. 5. 02:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ebből az jön le,hogy már nem szeret téged !Nem érdekli a következmény,vállalja lesz ami lesz ,legalább nem neki kell kimondania,hogy a kapcsolatnak annyi .Titkolná ,ha úgy érezné,hogy van vesziteni valója . A "barátnőről" is megvan a véleményem,erre nincs magyarázat ! Egyértelmű ,hogy a kapcsolatot ,és a barátságot lezártnak tekinteném !
2013. júl. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha belegondolsz abba, hogy hazudtak, megcsaltak, és mindenféle érzelem nélkül arcodba vágták, szerintem nem sok időbe telik túltenni magadat rajta, még ha szereted is. Ne sajnáld ezt a kapcsolatot és ezt a férfit, örülj, hogy nem egy ilyen szemétláda neveli fel a gyerekedet. Én nem veszekednék, nem kérnék számon semmit, elválnék tőle és megpróbálnám rendezni a saját és a gyermekem életét.
2013. júl. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Inkább gondolkozz el azon, mi volt az oka. Mi miatt tette, mert ha minden ok, akkor nem tesznek ilyet a pasik. Igen, az is lehet ok h nem szeretett. Ha ez megvan, akkor a következővel tegyél meg ezen okok ellen is mindent, ezt meg persze tedd lapátra. A fiatoknak nem tartozol magyarázattal. Ez a ti dolgotok. Majd ha úgy lesz amit tudni kell neki elmondod, de ne az apját lejáratva a porig.
2013. júl. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sajnálom, ami történt veled.

Ne is akard feldolgozni, mert nem kell. Szabadulj meg ettől az alaktól. Ha jól értem, nem a férjed, de rég óta együtt vagytok, ha akkora a gyerek, hogy magyarázat kell neki.


Én tuti kirúgnám. Ne szenvedj, persze könnyű mondani, és nem ismerem a helyzetet sem, hogy kinek a lakásában vagytok, a tied, vagy a "párodé".


De azt tudnod kell, akármi is a szitu, csak az anyagi dolgok miatt együtt maradni lelki öngyilkosság.

2013. júl. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet furának és bántásnak hangzik az, amikor mondják, hogy gondolkodj el azon, hogy miért csalt meg. De való igaz, sok ember nem mer belegondolni, és újra ugyan ilyen típusu embert fognak ki, vagy mivel maga sem küszöböli ki a hibáit ugyan ezt fogja kihozni a másikból. Tanulj a hibádból, vond le a konzekvenciát, és kezdj új életet. Hidd el, ahol a tisztelet megszűnik a másik iránt, azt a kapcsolatot már csak a dugás és a gyerek tartja össze hajszál vékony cérnával. És ez kevés, ide acélhuzal kell.
2013. júl. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Hoppika, van itt egy kis ellentmondás:

"a párom megcsalt" --> múlt idő

"viszonya van valakivel" --> jelen idő


Drágám, ez nem egyszeri megbotlás volt, hanem egy tartós viszony, ami még most is tart. És elmondta. Ezesetben nem hiszem, hogy azért mondta el, mert annyira szeret, hogy képtelen titkolózni előtted, hanem egyszerűen annyira hidegen hagyod őt, hogy már azt se érdekli, hogy mit szólsz hozzá. Ez van, megszoksz vagy megszöksz.

2013. júl. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idös a fiatok?
2013. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez igy keves Info.


Ha azert mondta el, hogy javitsatok a kapcsolatotokon, akkor talan lehet kettotok kozott valami masnak a kezdete.


Ha azert, hogy elhagyjon, akkor sajnalom...

2013. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd, nálunk anyukám csalta meg apámat, amikor 17 voltam. Egyszer. Kiderült, apa rájött. Anya bevallotta. Nagyon, de nagyon sokáig apa nem tudott megbízni anyában. Lehordta mindenféle k!rvának, stb. Most, 9 év távlatából úgy tűnik, helyrejöttek. Megbeszélték a problémákat, mert volt dögivel. De anya is akarta a békülést, nem akart elválni, ráadásul ő inkább titokban tartotta volna, mert tudta, milyen rosszul esett volna apának. Egyszeri botlás volt több, mint 20 év házasság után úgy, hogy anyám szüzen ment férjhez. És még ezen is marha nehezen léptek tovább. De egy viszony a legjobb barátnőddel, és tényként közli a férjed, s az érzéseidet lesz!rja... A barátnőddel beszéltél? 26N
2013. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így leírás alapján olyan, mintha vastagon letojná a kedves párod, mit gondolsz, és mit érzel. Ha nekem ezt így a képembe vágná a párom, tuti összecsomagolnék neki.
2013. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!