Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemnek van egy házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek van egy házasságon kívüli gyereke, akire 22 évig gyerektartást is fizetett. Ha most kéri a DNS vizsgálatot a fiú kötelezhető-e a vizsgálat elvégzésre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 16:43
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Éppen nem a pénzről van szó, hanem , mivel annak idején nem volt DNS vizsgálat, nem akar úgy meghalni , hogy ne tudja az igazat. Tudjuk , hogy gyerektartás vissza nem jár.
2009. okt. 19. 10:22
 12/39 anonim ***** válasza:
85%

Húúú...

Az én apám új felesége is azt a bogarat ültetgeti apám fülébe,hogy nem az ő gyereke vagyok.Ez tök gáz...Nem is ismeri a családi sztorinkat.Pedig akár mennyire is szeretné hogy ne az övé legyek,az vagyok.DE!

Ha az én apám azzal állna elő(pont 22 vagyok)hogy gyere te gyerek csináljunk egy dns tesztet,soha nem bocsájtanám meg neki.Soha nem bíznék benne és egy örök törés lenne a kapcsolatunkban.Nehogy már egy 3.ember döntse el,hogy akkor anyámat más pasi is dugta...Ez sztem nagyon gáz.És ha valóban az ő gyereke,majd hogy magyarázza meg a kedves apuka?Drága kincsem,én nagyon szeretlek,és ha az derült volna ki hogy vér szerint nem az enyém vagy,akkor is fiamként tekintek rád...Akkor fölösleges pénzkidobás és minek is az a teszt..

Nem kötelezhető,csak ha ő is beleegyezik.

Lehet lepontozni

2009. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
82%
a 3. ember alatt az új feleségre gondolok
2009. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Kedves 22éves lány, te se ítélkezz, mások felett, mielőtt, a körülményeket ismernéd Én a férjem első és egyben egyetlen felesége vagyok!!!!

A fiú anyja volt , aki belelépett egy család életébe!!!!

2009. okt. 19. 14:42
 15/39 anonim ***** válasza:
89%
Azon nagyon csodálkozom ,hogy arról az oldalról nem beszél senki,mi van akkor ha az asszony mellé hetyegett a férjének,és nem csak azt nem vallotta be hanem még a gyerektartással is lehúzza. Az hogy a gyereke és közte mi fog változni,az ebben az esetben másodlagos.Azért az mégsem mindegy hogy nem a vérem az akit addig annak hittem,mégha meg is köveznek majd ezért páran. Egyébként meg ha nem hajlandó a DNS vizsgálatra meg lehet azt oldani nélküle is!Kiváncsi lennék hogy a sok nagyszájú mit mondana ha kiderülne hogy nem az az apja akit eddig annak hitt.Szerintem csak megkérdezné a jó anyukájától hogy kiből csöppent bele??? Vagy nem??
2009. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
83%
azért 22 évvel ezelőtt is volt apasági vizsgálat, nem dns-tesztnek hivták, hanem egyszerű vérvételnek, amiből igaz nem 99,99 %-os pontossággal, de meglehetősen jó eredménnyel a szülők és a gyerek vércsoportjából és rh faktorából lehetett bizonyitani vagy kizárni az apaságot. mért nem élt ezzel a lehetőséggel akkor a párod? én ennyi idő után nem firtatnám.
2009. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
71%
Azért egy férfinak joga van tudni, hogy a saját gyerekét neveli-e. A kiderül hogy mégsem az az apa akit eddig annak hittek akkorpersze súlyosan sérülhet a gyerek. Szerintem ennek nem a férfi az oka hanem az a nő aki annak idején megcsalta a férjét. Persze neki érdeke, hogy ne derüljön ki. Ez fontos információ az öröklésnél is. Meg miért fizessen valaki gyerektartást ha nem az övé a gyerek. Rengeteg pénzt vesz fel jogtalanul az a nő, oriási anyagi és erkölcsi kárt okozva a férfinak. Régen azért nem voltak olyan pontosak a tesztek mint ma, voltak azért hibák.
2009. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
82%
Én 27 éves vagyok lány és abban kételkedem hogy az anyám az igazi anyám
2009. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
80%
Ez az ember 22 évig fizette a gyerektartást. Nyilván nem fogja visszakövetelni a pénzt /ezt nem is tehetné/, de azért joga van megtudni, hogy a fiának hitt gyermek valóban a fia-e. Ezért kérhet DNS vizsgálatot. Mindkettőjüknek jobb lesz a bizonyosság arról nem is beszélve, ha valóban vérszerinti fia az apának, az életben egyéb jogok is megilletik az apja után /pld. öröklés/.
2009. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
75%

hát, ja, így van ez sajnos, aki értelmes dolgot ír, mint például én, hogy nem kötelezhető, azt lepontozzák.

az 1. válaszolót például meg nem, pedig butaságot írt.


és azt miért pontozták le, hogy nem volt DNS-vizsgálat 22 éve, csak drágán, végképp nem értem. ezt is én írtam

2009. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!