Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemnek van egy házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek van egy házasságon kívüli gyereke, akire 22 évig gyerektartást is fizetett. Ha most kéri a DNS vizsgálatot a fiú kötelezhető-e a vizsgálat elvégzésre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 16:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
66%

Én sem, de van itt valaki, aki mindenkit lepontoz, aki nem tetszik neki. Nem érdekes.


A DNS vizsgálat alig tíz éve elérhető, 22 éve nem volt. DNS vizsgálatra senki sem kötelezhető, még kiskorú gyermek feletti apasági perben sem. Csak akkor kötelezhető, ha bűncselekmény gyanúja merült fel.

2009. okt. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Mos ugye ezt te sem hiszed el? A Joshi műsorában rendszeresen foglalkoznak DNS vizsgálattal,mármint hogy valakit leellenőriznek,ki az apja. Legtöbbször kiskorúról van szó!
2009. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
77%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy ez régebben is felmerült, vagy csak most. Miért nem tudja azt a fiút fiának tekinteni, ha 22 évig annak tartotta. Ha meg eddig is gyanús volt, akkor mire várt??? Miért kell egy fiatalember életét a szülők hajdani esetleges, nem is biztos félrelépéséért tönkretenni??? Mit vétett a szerencsétlen srác? Őrá gondoltok?
2009. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

a szerencsételen srác semmit sem vétett.

DE! nem isemerjük a körülményeket. lehet, hogy lelkileg nem is lenne olyan hatalmas érvágás a srácnak, ha kiderül, hogy nem az az apja, akit eddig annak hitt. attól függ, milyen a viszonyuk. csak ha szereti, ragaszkodik hozzá, akkor fáj.

de itt házasságon kívüli gyerekről van szó. szerintem nem közösen nevelték a gyereket, az anyukánál nőhetett fel, max. néha meglátogatta az apuka, mint az elvált szülők többségénél.

de az is lehet, hogy csak anyagilag vett részt a nevelésben az apa, és szinte nem is ismeri a fiút. ilyen esetek is vannak szép számmal.


kb. fél éve hallottam a környezetemben egy ugyanilyen esetről. a férfinak annak idején gyanús volt a felesége, hogy félrelépett, de aztán sikerült elaltatni benne a gyanút, viszont 20 évvel később ismét hallott egy olyan információt egy régi ismerőstől, ami miatt megint csak elkezdett gyanakodni, hogy talán mégsem övé a srác.

2009. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
85%
és még annyit, ha tényleg nem egy szeretetteljes kapcsolatról van szó, hanem csak a gyerektartást fizette az apa, akkor nyilván nem mindegy, örököl-e utána a fiú vagy sem. különösen, ha vannak még gyerekei a férfinak.
2009. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ez a gyerek úgy született, hogy a férjed 22 évvel ezelőtt megcsalt Téged a fiú anyjával,akinek utána gyerektartást fizetett... Nehéz lehetett Neked... Ezt én se értem, hogy miért nem hamarabb nézettétek meg? Miért merült fel a kérdés? A srác semmiképp nem megy bele a vizsgálatba, mondta? Neki is jó sz.r lehet... :(
2009. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom azert nem lett korabban vizsgalat vegezve, hiszen nem olcso mulatsag. Igaz, hogy 22 even keresztul fizetett az apa, de havonta 5-8 ezret konnyebben ki lehet fizetni gyerektartaskent, mint egy draga DNS vizsgalatot. De nem is ez volt a kerdes, csak gondoltam leirom.
2009. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
46%
Nem kötelezhető. Nagykorú. Abba megy bele amibe akar, ha őnem akarja a vizsgálatot, akkor nem. és a asinak ez miért 22 év után jut eszébe?
2009. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
szia...nem arról van szó hogy ki az apja a gyereknek..vagy van e ott vér szerinti szülő fia kapcsolat..biztos hogy vannak testvérek is..(mármint a házzasságban gyermek..és te..(asszonykám) meg félted az örökséget..hogy a gyermeked egyedül kapja meg..ne kelljen az előző kapcsolatból születendő gyermeknek fizetni:D ennyi..ez itt a lényeg..nem az hogy akarják tudni:) PÉÉÉNZ?PÉNZ?PÉNZ!!!!!!!!!
2009. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Nem előző kapcsolat,hanem megcsalás. Én se szívesen osztoznék annak a gyerekével, akivel megcsaltak. De ugye az igazi hibás a férj, és ha anno megbocsátást nyert, a gyerekkel lehet már nem kéne kib.szni, mert ő nem tehet arról, hogy hogy született...
2009. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!