Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hogy tudtatok túl lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tudtatok túl lépni azon h elváltak a szüleitek?

Figyelt kérdés
van 2 nővérem akiken nem látszik semmi változás azóta bár lehet h rajtam se mert próbálok jó kedvű lenni és a szüleimnek azt nem mutatni h a barátját/barátnőjét mennyire nem viselem el
2013. júl. 14. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Engem különösebben nem zaklatott fel pedig csak 8 éves voltam. Lehet azért mert sokszor csak éjjel ért haza a melóból meg azért mert még a válás után is volt hogy odajött hozzánk aludni a mamám volt szobájába vagy arra keltem hogy majd lelök a SAJÁT ágyamról éjjel :D

Meg jártam is sokat hozzá hétvégenként meg nyáron, a nőjét nem nagyon bírtam de hát nekem nem is vele kellett foglalkozni, nem hozzá mentem hanem faterhoz. Mondjuk azt sem értem hogy azt a nőt minek tartotta mert amikor elmentünk vagy ketten voltunk akkor elég érdekes dolgokat mondott róla :D Meg mondta is hogy vele ne foglalkozzak hogy ő mit mond, mit akar.

2013. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Könnyen. Sokkal nagyobb volt a nyugalom a szüleink válása után. Nem kellett az állandó veszekedéseiket hallgatni.

Ettôl függetlenül nagyon szerettük ôket. Sokat voltunk apánál is.

2013. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

mivel olyan apró voltam akkor, h tudatosan fel sem fogtam, így nem érintett mélyen, tehát pl nem sírtam apám miatt, nem mondtam, h hiányozna.

anyám barátja normális fickó volt, kiváló pótapa, de nem játszotta meg magát, h mostantól ő a faterom. sokat tanultam tőle, szerettem vele lenni.

apám néha elvitt láthatásra, állítom, h a barátnői normálisabbak voltak mint ő maga.


attól, h elváltak a szüleid, nem dől össze a világ, ugyanúgy tarthatod mindkettőjükkel a jó kapcsolatot, max egyikükkel nem élsz egy lakásban. gondolj bele, vannak akiknek pl. nem élnek a szülei. na, az klasszisokkal tragikusabb mint egy válás.

2013. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tini koromban váltak el majdnem a szüleim és az nagyon megviselt, féltem, hogy mi lesz, hogy el fogunk költözni és hogy milyen lesz utána az életem. De aztán belegondoltam és a költözés nem lenne nagy ár a nyugalomért. Végül mégse váltak el, azóta is sajnálom.
2013. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem viselt meg. Eleve nem értem miért olyan nagy tragédia ez. Engem ugyanúgy szeretnek, akkor látom őket amikor akarok. Ha szereted a szüleid és ők szenvednek egymás mellett akkor inkább örülni kéne. Ha meg lenne új párjuk akkor levegőnek nézném. Semmi közöm hozzá, nem velem jár.
2013. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ
2013. júl. 14. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
17 vagyok most váltak el és életem egyik legjobb része az volt amikor külön mentek nem kell az ordibálásukat halgatni
2013. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!