Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a volt férjem ne használja raktárnak az udvarunkat?

Figyelt kérdés

Múltkor megkért, hogy az udvarunkba hagy rakjon le egy kisebb munkagépet 1 napra mert nem tudja máshova tenni.

Már akkor is furcsálltam egy kicsit. Ő nem szokott ilyen logisztikai dolgokkal foglalkozni meg ilyen problémái se szoktak lenni, hogy nem tud egy gépet hova rakni. De végül bele mentem mert elég nagy udvarunk van. Úgy voltam vele, hogy végül is miért ne. Egy napig elfér, elég nagy udvarunk van.

Aztán megjött a munkagép. Ami nem "kisebb" hanem valami hatalmas! Kamion hozta. Aztán itt hagyták rajta a kamionon. Úgy álltak be a kamionnal, hogy a kocsibejárót nem lehet használni. Én a kocsimmal nem tudok kiállni. A párom a kocsijával pedig nem tud beállni mert ő akkor nem volt itthon. Hiába mondtam a sofőrnek, hogy ne így álljon meg, meg inkább nem is álljon meg hanem vigye innen mert nem erről volt szó. Nem érdekelte! Beállt aztán aztán volt velük egy ilyen szállítmány kísérő autó, beült abba és már el is rohantak.

Olyan nehéz az a dög, hogy a beton berepedt alatta, meg teljesen elállja a bejáratott!


Itt van több mint 1 hete! 1 napról volt csak szó! Folyamatosan hívogatom az exemet, hogy vitesse el innen, de vagy nem veszi fel a telefont, vagy azt mondja, hogy ne pattogjak már és leteszi. A párom meg már őrjöng emiatt az egész miatt! Megmondta, hogy 1 napot ad, hogy elintézzem, hogy eltűnjön a gép.


Mit tegyek?:(


2013. júl. 15. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az exedet, hogy két óra múlva jön érte kamion, aki gyorsabb, az viszi. Szerintem egy órán belül eltűnne a gép.
2013. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
kie az ingatlan?
2013. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Fényképezd le, és tedd fel apródra,jófogásra, expresszre, fillérekért az exed nevével és telefonszámával .
2013. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik válaszoló tippje tök jó! Amúgy szerintem az exed szándékosan akart így kitolni veletek, és még engedélyt is kért hozzá....igazi profi! Itt az ideje, hogy visszanyaljon a fagyi, hirdesd meg azt a gépet!
2013. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy direkt csinálta. Csak azt nem nagyon értem, hogy miért:(


Nem rossz, hogy rakjam fel hirdetni csak szerintem nem nagyon zavarná. Legfeljebb idegesítené, hogy telefonálgatnak neki. Mondjuk túl sokan nem is hívnák, ilyen gépet azért nem sokan vesznek. Azt meg tudja, hogy úgyse adhatom el.

2013. júl. 15. 18:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gép?:)
2013. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Én megkeresném a helyi cigányokat, hogy ha el tudják vinni, vihetik. Vasnak jó lesz.
2013. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Valami Liebherr munkagép. Azthiszem vonóvedres kotrónak hívják. Aztmondta a sofőr, hogy csak a gép több mint 90 tonna!:(

Mercedes Actros kamion. Csak ennek nem 4 kereke van mint az átlagos kamionoknak hanem 8.

Meg az utánfutó vagy tréler vagy micsoda pedig Nooteboom. Ez ilyen sok kerekes valami.


Teljesen tönkre tette a betont:(

2013. júl. 15. 18:46
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépen hívd fel az exedet, mond meg neki, hogy meghirdetted a szarságait, a nyereségből pedig fizetheti az udvar helyrehozatalát...
2013. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki a betont. Azt mondta, hogy vagy lebetonoznak vagy aszfaltoznak ott ahol akarom csak ne "pattogjak". Földmunkával meg útépítéssel foglalkozik. Szóval beleférne neki. Persze más kérdés, hogy tartja-e a szavát.
2013. júl. 15. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!