Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig érdemes "küzdeni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes "küzdeni" egy házasságért?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 7 éve élünk együtt. Én már a családalapítás gondolataival játszadoztam. Ő viszont már nem lassan egy hónapja közölte velem, hogy el fog válni tőlem. Valamint összeköltözik egy közös ismerőssel. Azóta már a holmija nagy részét elpakolta a szüleihez. Azt mondja szeret de mégis elmegy.

Az, hogy ide jutottunk az nagy mértékben az én hibám, mert nem töltöttem vele elég időt és az online játékok rabja voltam.

A játékokból már töröltem magam. A szabad időm pedig azzal töltöm, hogy simogatom és szeretgetem meg ilyenek.


Nem tudom, hogy mit hoznak a következő napok...

Nem szeretném elveszíteni!


Engedjem elmenni? Azt mondja szeret akkor miért hagy el?

Meddig érdemes arra várni, hogy meggondolja magát?



2013. júl. 24. 23:06
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
96%

Akarmi is tortenek ne kezdj ujra jatszani!

Ha tenyleg szeret, es te is igazan szereted, akkor az a jovotok, hogy egyutt legyetek. Engedd most el, es kezdj el hozza lassan kozeledni. Lepd meg aprosagokkal, mint pl. kuld neki viragot a munkahelyere. Vidd el randizni. Mutasd meg, hogy erdemes hozzad visszamenni. Emlekeztesd, hogy mit szeret benned!

2013. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Hát neked az a kérdés, meddig kell küzdeni? Egy életen át, szívem.

Szép, hogy törölted magad a játékokból, de az, aki az utóbbi napokban mellette vagy, nem te vagy, és ezt ő is tudja. Szép, hogy 7 évet kibírt, de te most az vagy, aki alatt rezeg a léc, és széthullik a kényelmes kis élete, és gőze nincs, hogy lenne tovább. Ez vagy te most.

A házasságot pedig két fél működteti, de úgy veszem észre, mintha egyre inkább a nőkre hárulna ez is majdnem teljes mértékben. Nem csak most kell odatenni magad, hanem minden egyes nap, mert minden egyes nap kaja volt előtted, ki volt takarítva körülötted, ki volt mosva a mocskos zoknid, be voltak fizetve a csekkjeid, és te meg játszottál közben. És még mindig nem ébredtél fel, ha azt kérded, meddig kell érte küzdened.

A nejed helyében végleg lemondanék rólad, mindkettőtök érdekében.

2013. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Kettesel értek egyet. .. mondjuk én adnék még egy esélyt ha bizonyitanál. Ne add fel, , még ne....
2013. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%

Azért a feleséged sem egy fair play játékos, mert nyilván már összeszűrte a levet az ismerőssel. Először kellett volna közölnie, hogy elválik, aztán félrekefélni. Az úgy már nem is számított volna annak, de így igen.

Szóval olyan nagyon nem érdemes küzdeni.

Amúgy is kijelentette, hogy nemcsak hogy el fog válni tőled, de már össze is költözik mással. Most milyen már az, ha a te gondoskodó magatartásod hatására megváltoztatja a véleményét? Az úgy elég labilis személyiségre vall, aki maga sem tudja mit kéne tennie.

Nekem ilyen partner nem kéne.

2013. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem írta, a közös ismerősnél csak lakni fog, vagy szeretők. Valamelyikünk félreértette.
2013. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Szóval lényeg, hogy amit mond, az legyen úgy, állja a szavát. Főleg, hogy már az új lovagjának is odaígérte magát. Legyen fair vele szemben is, ne azzal álljon elé, hogy bocsi, meggondoltam magam, mégis inkább a férjem kell.

Szóval most már hagyd inkább elmenni.


Ha veled maradna, az amúgy is elég gyengén venné ki magát. Először azt mondja, hogy elhagy, aztán hogy mégsem. Ez így elég gáz lenne.

De valószínűleg úgysem marad veled.

2013. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem írta, de több, mint valószínű, hogy az új pasija az a közös ismerős.
2013. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A közös ismerős lenne a pasija. Csak zárójelben megjegyezném, hogy még nem "kefélt félre".


A második hozzászóló szavaival talán egyet tudok érteni egy szinten. Azt leszámítva, hogy az vagyok aki alatt rezeg a léc. Elismerem a hibáimat és valóban változtatni szeretnék rajtuk akár velem marad, akár nem.


Leginkább azért vagyok tanácstalan mert most is az én ágyamban alszik.

2013. júl. 25. 00:31
 9/26 anonim válasza:
0%
tedd féltékennyé, ő félrebaszik szóval eléggé elfajultak a dolgok, ha tényleg szeret, akkor féltékennyé tudod tenni, bár ez hosszú folyamat. Az meg hogy szeret lehet csak a megszokás miatt van már csak. Te is szeretsz valakit ha éveken át együtt élsz vele. És nem tettél olyan dolgot amivel azt mondja, hogy utál, vagy, hogy nem akar látni, neki már van más viszont még téged is szeret. Te ilyen mellékes lettél. Mint mondtam tedd féltékennyé, ha beválik akkor visszamegy hozzád. Bár rajtatok csak egy költözés segitene, ha tényleg veled akar lenni.
2013. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Amúgy hidd el már lefeküdt vele, csak nem meri bevallani.
2013. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!