Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi időbe telt, amíg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt, amíg a házastársad elfogadta, hogy valóban elváltok, és nincs visszaút? 3 kiskorú gyerek mellett csalt meg, úgy, hogy egy másik nőnek is összehozott egyet.

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 23:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es hozzászóló. Tény, hogy sok mindent nem írtam le, közte azt, hogy valószinűleg én sokkal jobban szerettem őt már elejétől fogva, mint ő engem. Mindamellett, én 3 gyerek mellett dolgoztam (családi vállalkozásban), ott voltak a gyerekek velem, míg ő volt, hogy több mint fél évig nem igazán törte magát amiatt, hogy munkát találjon. Tehát, én voltam az aki inkább eltartotta, nem ő engem- minket. És ő volt az, amikor a 3. gyermekemmel állapotos lettem, azt mondta, hogy mindenképpen tartsuk meg, mert én elbizonytalanodtam. Ehhez képest a gyerekekkel 2 hetente találkozik, és közte sem töri magát azért, hogy akár telefonon tartsa velük a kapcsolatot. És azt gondolom, hogy amit végigcsináltam mellette, azért egy kicsist több tiszteletet érdemeltem volna.
2013. aug. 4. 20:19
 12/17 anonim ***** válasza:
14%
Látom még magadnak sem ismered el, hogy szándékos volt. Hidd el maximum mást kell becsapnod, nekik viszont nem számít. Magadnak meg minek hazudozol?
2014. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudok érdemben válaszolni a kérdésedre, de muszáj leírnom, hogy nehogy már még te érezd magad hibásnak!

Egyedül ott hibáztál, hogy egy ilyen férfihez mentél feleségül, sajnos.

2014. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%

#13 Tudod a férfiak a válásból CSAK vesztesen jöhetnek ki. A nők (és az ügyvédeik), teljesen kifosztják őket, majd fizetik a gyerektartást (is). Megalázva, az önbizalmuk, pénztárcájuk lenullázva, így kerülnek ki a válásból.

Annak a férfinak, amelyik ezt bevállalja, az asszonyhoz képest ez már megváltás.

Ketten hozták össze az esküvőt, a gyerekeket. Csapatmunka volt a megcsalás is. Minden az asszony tervei szerint zajlik. A lényeg, hogy elintézte, hogy Ő legyen az ártatlan.

Ugyanezt csinálja most az én feleségem is. Nem akarom megcsalni, és válni sem, még csak a gyerekek miatt sem. De már nem biztos, hogy sokáig bírom. Csak idő kérdése, és én is bele leszek kergetve a csapdába.

Szóval #13-as ha férfi vagy akkor figyelj! Ha nő akkor kaptál egy jó ötleted - ha még nem ismerted...

2014. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Bele leszel kergetve???


Nem te vagy inkább az, aki hazudikmagának?!

2014. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%

De bele ám!

Erre én is gondoltam, de sajnos NEM!

2014. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a felállás volt, mi 3an vagyunk és van egy féltesóm. Apám kiakarta készíteni anyut, hogy anyut elmegyógyintézetbe zárják, és minket, gyerekeket megkaphasson magának. De nem sikerült neki, csak addig, hogy anyut tönkre tette, de nem került anyu pszichiátriára.
2014. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!